×
Wyszukaj w serwisie

Wyszukiwarka grobów i osób pochowanych

Urząd Miejski w Namysłowie uruchomił wyszukiwarkę grobów i osób pochowanych na cmentarzach komunalnych przy ul. Jana Pawła II oraz ul. Oławskiej w Namysłowie, Bukowie Śląskiej i Przeczowie. Aby skorzystać z wyszukiwarki należy odwiedzić stronę internetową.

Wyszukiwarka umożliwia odnalezienie miejsca pochowania osoby zmarłej posługując się jej imieniem i/lub nazwiskiem. Pozwala ona dokładnie określić położenie grobu na cmentarzu, co wraz z mapą znacznie ułatwia jego odnalezienie.

wyświetla się lista osób pochowanych, które spełniają dane kryteria. Po wybraniu poszukiwanego zmarłego pojawiają się informacje, takie jak:

  • imię,
  • nazwisko,
  • daty urodzenia i śmierci,
  • wyświetlona zostaje także fotografia nagrobka,
  • mapa cmentarza, z wyróżnionym sektorem, ułatwiająca odnalezienie wybranego grobu.

Program podaje również informacje o innych osobach pochowanych w tym grobie, daje możliwość zapalenia wirtualnego znicza, a także zgłoszenia nieprawidłowości w informacjach zawartych na stronie internetowej.

Aktualne zdjęcia nagrobków oraz zgłoszenia błędów wraz z danymi kontaktowymi osoby zgłaszającej prosimy kierować na adres e-mail: .

Miasta partnerskie

Herb - Nebelschutz.jpegNebelschütz Herb - Linz.jpegLinz Herb - Hlucin.jpegHlučin Herb - Jaremcze.jpegJaremczeHerb - Kiskore.jpegKisköre Herb - Zagon.jpegZagon

Polecane