×
Wyszukaj w serwisie

Nowa wersja strony internetowej

Widoki nowej strony internetowej.jpeg
Szanowni Państwo,

wczoraj minęło dokładnie 26 miesięcy od udostępnienia poprzedniej wersji strony. Uznaliśmy, że to odpowiedni moment na zmiany. W związku z powyższym w dniu dzisiejszym postanowiliśmy udostępnić Państwu kolejną, szóstą już wersję strony internetowej Urzędu Miejskiego w Namysłowie.

Najważniejszą cechą nowej strony jest jej pełna responsywność, która znacząco powinna wpłynąć na jej funkcjonalność podczas korzystania z urządzeń mobilnych. Zmieniliśmy również sposób publikacji materiałów filmowych. Od dzisiaj w jednym miejscu znajdziecie Państwo materiały publikowane zarówno na kanale Urzędu Miejskiego w Namysłowie jak i Namysłów TV.

Nowością jest z kolei moduł kalendarza, dzięki któremu będą Państwo informowani na bieżąco o najbliższym wydarzeniu a także moduł najnowszych publikacji Biuletynu Informacji Publicznej urzędu, który znajduje się na stronie głównej. Powracamy również do obsługi Newslettera.

Mamy nadzieję, że zmiany zostaną dobrze odebrane przez wszystkich odwiedzających.

Miasta partnerskie

Herb - Nebelschutz.jpegNebelschütz Herb - Linz.jpegLinz Herb - Hlucin.jpegHlučin Herb - Jaremcze.jpegJaremczeHerb - Kiskore.jpegKisköre Herb - Zagon.jpegZagon

Polecane