Wybory samorządowe - więcej informacji

×
Wyszukaj w serwisie

Zapraszamy mieszkańców Namysłowa na debatę

Zapraszamy do uczestnictwa w projekcie Miasta Idei, wspólnego przedsięwzięcia gminy Namysłów i Gazety Wyborczej, mającego na celu wypracowanie najlepszych rekomendacji dla Namysłowa. Spotkanie będzie miało miejsce w najbliższy czwartek, 6 października, w Namysłowskim Ośrodku Kultury o godz. 14:30.

Zaproszeni eksperci będą debatować o rozwoju gospodarczym miasta, o tym, co zmieni kompleks sportowo-widowiskowy, i o tym, jakie są współczesne funkcje rynku w mieście powiatowym, jakim jest Namysłów. W dyskusji udział wezmą: burmistrz Julian Kruszyński, przewodniczący rady miejskiej Sylwester Zabielny, dyrektor Hali Sportowej Częstochowa Damian Lewandowski, ekonomista i wykładowca Wyższej Szkoły Zarządzania i Administracji w Opolu dr Witold Potwora oraz specjalista ds. public relations Szymon Sikorski. Gościem specjalnym będzie Marcin Urbaś - olimpijczyk, rekordzista Polski w biegu na 200 m, właściciel Akademii Kreatywnego Futbolu i Akademii Lekkoatletycznej Marcina Urbasia.

Wspólnie z Gazetą Wyborczą zaprosiliśmy także na warsztaty społeczników, liderów opinii, działaczy kultury i zaangażowaną młodzież Namysłowa, by wypowiedzieli się na temat pomysłów na rozwój miasta i gminy. Wnioski z warsztatów, w których wezmą udział przedstawione zostaną tuż przed panelem dyskusyjnym.

Zapraszamy.

Miasta idei plakat.jpeg

Miasta partnerskie

Herb - Nebelschutz.jpegNebelschütz Herb - Linz.jpegLinz Herb - Hlucin.jpegHlučin Herb - Jaremcze.jpegJaremczeHerb - Kiskore.jpegKisköre Herb - Zagon.jpegZagon

Polecane