Wybory samorządowe - więcej informacji

×
Wyszukaj w serwisie

Nowy radiowóz dla policjantów

Nowy radiowóz dla policjantów 

Komenda Powiatowa Policji w Namysłowie wzbogaciła się o nowy radiowóz. Samochód marki KIA Ceed trafił do wydziału prewencji i będzie służył policjantom z Ogniwa Ruchu Drogowego. Zakup radiowozu był możliwy dzięki wsparciu Urzędu Gminy oraz Starostwa Powiatowego w Namysłowie, które przekazały połowę środków potrzebnych do sfinansowania zakupu radiowozu.
 
7 października w Komendzie Powiatowej Policji w Namysłowie miało miejsce uroczyste przekazanie oznakowanego radiowozu dla policjantów pionu prewencji. Zakup radiowozu był możliwy dzięki wsparciu Urzędu Gminy oraz Starostwa Powiatowego w Namysłowie, które przekazały połowę środków potrzebnych do sfinansowania zakupu radiowozu. Łącznie samorządy przekazały 32 500 zł. Pozostała część środków pochodziła z budżetu Komendy Głównej Policji.   
Komendant Powiatowy Policji w Namysłowie insp.Zbigniew Dychus podziękował Burmistrzowi Namysłowa Julianowi Kruszyńskiemu oraz Staroście Namysłowskiemu Andrzejowi Michcie za aktywne działania na rzecz krzewienia bezpieczeństwa i pomoc finansową na zakup radiowozu. 
Od 10 października na drogach powiatu  namysłowskiego będzie można zobaczyć nowy policyjny samochód. Nowy radiowóz wykorzystywany będzie podczas codziennej służby przez policjantów z Ogniwa Ruchu Drogowego. 

- Nowy radiowóz jest wyposażony w szereg nowoczesnych systemów zapewniających policjantom maksymalne bezpieczeństwo i komfort pracy. Jest to kolejne wsparcie w codziennej służbie policjantów, które w sposób wymierny wpłynie na poczucie bezpieczeństwa i pomoc osobom potrzebującym.

 

Miasta partnerskie

Herb - Nebelschutz.jpegNebelschütz Herb - Linz.jpegLinz Herb - Hlucin.jpegHlučin Herb - Jaremcze.jpegJaremczeHerb - Kiskore.jpegKisköre Herb - Zagon.jpegZagon

Polecane