×
Wyszukaj w serwisie

Magiczny grudzień w "Jedyneczce"

Magiczny grudzień w Jedyneczce 01.jpeg
Magiczny grudzień w Jedyneczce 02.jpeg
Jest w kalendarzu kilka dat, które są bardzo szczególne i mają ogromne znaczenie dla dzieci. Jedną z nich są niewątpliwie Mikołajki.

6 grudnia br. w Namysłowskim Ośrodku Kultury pracownicy Przedszkola Nr 1 w Namysłowie wystąpili dla swoich przedszkolaków w inscenizacji "W oczekiwaniu na świętego Mikołaja".

Panie przebrane za Elfy i inne postacie zabrały dzieci do krainy zabawek. Całemu przedsięwzięciu towarzyszyła oczywiście muzyka, przy której dzieci tańczyły i bawiły się wraz z Elfami.

Największą niespodzianką były oczywiście prezenty i spotkanie z Mikołajem.

Grudzień to również czas wytężonej pracy charytatywnej po to, by tym najuboższym pomóc i sprawić by ten świąteczny i magiczny czas grudniowy cieszył każdego z nas.

Już po raz kolejny zbieraliśmy grosiki na akcję "Góra Grosza" i trzeci raz zorganizowaliśmy akcję "Szlachetna paczka".

W tym miejscu pragnę gorąco podziękować wszystkim darczyńcom - dzieciom i rodzicom oraz pracownikom Przedszkola Nr 1 w Namysłowie za okazane serce i wspaniałą postawę dzięki której w maleńkim domu w tegoroczne Boże Narodzenie "zaświeci gwiazdka nadziei".

Magiczny grudzień w Jedyneczce 03.jpeg

Lucyna Mucha
Dyrektor Przedszkola Nr 1 w Namysłowie

Miasta partnerskie

Herb - Nebelschutz.jpegNebelschütz Herb - Linz.jpegLinz Herb - Hlucin.jpegHlučin Herb - Jaremcze.jpegJaremczeHerb - Kiskore.jpegKisköre Herb - Zagon.jpegZagon

Polecane