×
Wyszukaj w serwisie

Styczniowe wydarzenia z "Jedyneczki"

Styczniowe wydarzenia z Jedyneczki 01.jpeg

13 stycznia br. grupa "Pszczółki" obchodziła swoje urodziny. Z tej okazji na przygotowany przez jubilatów program artystyczny przybyły reprezentacje wszystkich grup przedszkolnych oraz zaproszone Panie. Na koniec dzieci otrzymały piękny, kolorowy tort a zgromadzeni goście zaśpiewali wspólnie "Sto lat" i wręczyli "Pszczółkom" samodzielnie przygotowane prezenty.

W ten sam dzień nasze przedszkole przyłączyło się do akcji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Tuż przed ogólnopolskim finałem zawitały do nas Panie z Rowerowego Patrolu, aby zebrać wśród nas potrzebne środki. Panie wolontariuszki opowiedziały dzieciom na czym polega akcja i jaki jest jej cel. Przedszkolaki wraz z pracownikami dołączyli do pomocy na rzecz dzieci na oddziałach pediatrycznych oraz zapewnienia godnej opieki medycznej seniorom. Dziękujemy wszystkim za udział w tej szczytnej akcji!

Styczniowe wydarzenia z Jedyneczki 03.jpeg

W dniu 18 stycznia br. dzieci z naszego przedszkola miały okazję uczestniczyć w warsztatach świecowych. Zajęcia rozbudziły dziecięcą wyobraźnie. Własnoręcznie stworzona świeca żelowa rozpaliła dziecięce uśmiechy. Uczestnicy samodzielnie wykonali mozaikę z barwionego kwarcu, tworzyły kompozycję z przeróżnych muszelek, suszonych owoców i kwiatów. Wybierały kolor i zapach parafinowego żelu. Pięknie zapakowana żelowa świeca stała się prezentem dla Babci i Dziadka z okazji ich święta.

Jak co roku w naszym przedszkolu odbyły się również występy, na które przybyli szczególni goście. Świętowaliśmy bowiem Dzień Babci i Dziadka. Każda z grup przygotowała z tej okazji część artystyczną. Licznie przybyli na uroczystość dziadkowie mogli zobaczyć jak pięknie występują ich wnuczęta.

Przedszkolaki śpiewały piosenki, tańczyły i recytowały wierszyki co niewątpliwie spowodowało poruszenie wśród Gości. W oczach niektórych można było dostrzec łzę wzruszenia. Występy dzieci zostały nagrodzone gromkimi brawami.

Za rok znów się spotkamy z naszymi miłymi dziadkami.

 

Styczniowe wydarzenia z Jedyneczki 02.jpeg

Miasta partnerskie

Herb - Nebelschutz.jpegNebelschütz Herb - Linz.jpegLinz Herb - Hlucin.jpegHlučin Herb - Jaremcze.jpegJaremczeHerb - Kiskore.jpegKisköre Herb - Zagon.jpegZagon

Polecane