×
Wyszukaj w serwisie

Majówkowy rozkład jazdy

30 kwietnia - 3 Rajd Namysłowski. Po raz 3 w naszym mieście kierowcy będą rywalizować o tytuł najlepszego kierowcy Opolszczyzny w cyklu Kierowca Roku Opolszczyzny. Impreza organizowana jest przez Automobilklub Opolski oraz namysłowskie stowarzyszenie Grupa N.
Start honorowy z rynku o godzinie 10:30. O 10:39 pierwszy zawodnik wystartuje do próby sportowej przy ulicy Dworcowej w Namysłowie (okolice dworca PKP/PKS). Kolejne przejazdy próby przy Dworcowej o 12:20 i 14:01. Ostatni przejazd odcinka przy Dworcowej będzie równocześnie próbą o Puchar Burmistrza Namysłowa (14:01 - start pierwszego zawodnika).
Pozostałe próby zlokalizowane zostały na terenie gminy Świerczów w okolicach miejscowości Dąbrowa. Szczegółowe informacje o lokalizacji dostępne będą w ratuszu w dniu trwania rajdu.
plakat rajd3.jpeg

 

1 maja na rynku miejskim o godzinie 15:00 rozpoczynamy sezon rowerowy. W programie występy Akademii Artystycznej TALENT, grupy SUNFLOWERS, zespołu NAMYSŁOWIANIE. W planach także przejazd honorowy przedszkolaków z burmistrzem Julian Kruszyński, wspólny przejazd do Jastrzębia gdzie zaplanowano wspólne sadzenie magnolii.
rozpoczęcie sezonu rowerowego.png

 


3 maja - Uroczyste obchody Święta Konstytucji oraz 226 rocznica uchwalenia Konstytucji 3 Maja.
O godzinie 9:45 przy kościele św. Franciszka z Asyżu i św. Piotra z Alkantary zbiorą się poczty sztandarowe.
O 10:00 uroczysta msza św. w intencji ojczyzny.
Około godziny 11:00 (po mszy św) nastąpi przemarsz z orkiestrą dętą do Namysłowski Ośrodek Kultury - Dom Kultury, gdzie z programem artystycznym wystąpią uczniowie SP3, oraz odbędzie się koncert utworów Jacka Kaczmarskiego w wykonaniu Tria Łódzko - Chojnowskiego.
3 MAJA PLAKAT.jpeg

Serdecznie zapraszamy

Miasta partnerskie

Herb - Nebelschutz.jpegNebelschütz Herb - Linz.jpegLinz Herb - Hlucin.jpegHlučin Herb - Jaremcze.jpegJaremczeHerb - Kiskore.jpegKisköre Herb - Zagon.jpegZagon

Polecane