Wybory samorządowe - więcej informacji

×
Wyszukaj w serwisie

Wydarzenia majowe "Jedyneczki"

Wydarzenia majowe Jedyneczki 02 - mniejszy rozmiar.jpeg
W maju w przedszkolu nr 1 urodziny obchodziła gr. "Biedronki". Zgromadzeni goście z wszystkich grup przedszkolnych miały okazję obejrzeć przedstawienie o przygodach mieszkańców łąki, przeplatane piosenkami oraz zakończone zabawnym tańcem w wykonaniu jubilatów. Po występie przyszedł czas na torta, wspólne śpiewanie "Sto lat", składanie życzeń "Biedronkom" i wręczanie im samodzielnie przygotowanych upominków.

25 maja wybraliśmy się na wycieczkę do Teatru Polskiego we Wrocławiu na musical "Królowa Śniegu". Dla większości dzieci była to pierwsza wizyta w teatrze. Spektakl bardzo podobał się dzieciom. Zabawne postacie, barwne kostiumy, dynamiczna choreografia i skoczna muzyka wywarły na przedszkolakach niezapomniane wrażenia.

W naszym przedszkolu stało się już tradycją wspólne obchodzenie rodzinnych świąt - Dnia Mamy i Taty. W tym roku dzień ten obchodzony był 26 maja pod hasłem: "Historia tańca". Z tej okazji każda grupa przygotowała piękną część artystyczną i zaprezentowała różne gatunki tańca. Swoim występem dzieci pragnęły podziękować rodzicom za ich miłość i za to, że zawsze przy nich są w chwilach szczęścia i wtedy, gdy potrzebują ich rodzicielskiej rady. Były to chwile pełne wzruszeń i miłości.

 

Miasta partnerskie

Herb - Nebelschutz.jpegNebelschütz Herb - Linz.jpegLinz Herb - Hlucin.jpegHlučin Herb - Jaremcze.jpegJaremczeHerb - Kiskore.jpegKisköre Herb - Zagon.jpegZagon

Polecane