RODO - więcej informacji na stronie Informacja o przetwarzaniu danych osobowych przez Urząd Miejski w Namysłowie (klauzula informacyjna RODO)  |  Dotacje do wymiany źródła ciepła - więcej informacji na stronie Plan Gospodarki Niskoemisyjnej

×
Wyszukaj w serwisie

Dzień Dziecka w Namysłowie

1 czerwca obchodzimy Międzynarodowy Dzień Dziecka. W tym roku dzieci świętowały między innymi na namysłowskim rynku, gdzie chętni brali udział w zorganizowanej przez Bibliotekę Publiczną w Namysłowie ogólnopolskiej akcji propagującej czytelnictwo wśród najmłodszych "Jak nie czytam jak czytam".
Równocześnie w odnowionym parku im. Kopernika najmłodsi mogli skorzystać z placu zabaw, wyszaleć się na "dmuchańcach", czy skosztować lodów.
Burmistrz Julian Kruszyński wraz ze swoimi zastępcami Arturem Włodarczykiem i Rafałem Nowowiejskim oraz Naczelnik Wydziału Edukacji, Kultury i Sportu Joanną Leszczyńską odwiedzili przedszkole w Bukowie Śląskiej częstując najmłodszych lodowymi przysmakami.

 

 

Miasta partnerskie

Herb - Nebelschutz.jpegNebelschütz Herb - Linz.jpegLinz Herb - Hlucin.jpegHlučin Herb - Jaremcze.jpegJaremczeHerb - Kiskore.jpegKisköre Herb - Zagon.jpegZagon

Polecane