×
Wyszukaj w serwisie

Zakończyło się głosowanie

O północy ze środy na czwartek zakończyło się internetowe głosowanie mieszkańców Namysłowa w sprawie wyboru wariantu przebudowy popularnego "Grzybka".  Głosowanie to było elementem konsultacji w sprawie szerszego projektu pn. "Utworzenie Centrum Bioróżnorodności nad rzeką Widawą w Namysłowie". Przedstawiono dwie koncepcje: w nowoczesnej i w tradycyjnej odsłonie. W głosowaniu, które trwało od 19 do 31 stycznia 2018 roku, a w którym uprawnionych do oddania głosów było 13417 mieszkańców, głos ważny oddało 1036 osób. Frekwencja wyniosła zatem 8 proc.
Na "Grzybek" w nowoczesnej odsłonie oddano 563 głosów, a na "Grzybek" w tradycyjnej odsłonie oddano 473 głosy. Do dalszej realizacji przekazano więc projekt z formą zadaszenia nawiązującą do kwiatu grzybienia północnego (rośliny chronionej, występującej na przyległym do Placu pod Grzybkiem stawie).

wyniki głosowania.jpeg

Miasta partnerskie

Herb - Nebelschutz.jpegNebelschütz Herb - Linz.jpegLinz Herb - Hlucin.jpegHlučin Herb - Jaremcze.jpegJaremczeHerb - Kiskore.jpegKisköre Herb - Zagon.jpegZagon

Polecane