RODO - więcej informacji na stronie Informacja o przetwarzaniu danych osobowych przez Urząd Miejski w Namysłowie  |  Dotacje do wymiany źródła ciepła - więcej informacji na stronie Plan Gospodarki Niskoemisyjnej

×
Wyszukaj w serwisie

Rozkład Jazdy autobusów

Prezentujemy rozkład jazdy autobusów na wznowionych dzięki gminnemu dofinansowaniu trasach. Obowiązuje od 23 lipca 2018.
Autobusy kursować będą od poniedziałku do piątku.

Kierunek Brzozowiec

Namysłów       odjazd 7.40              13.30            16.40
Smarchowice Śl.        7.48              13.22            16.32
Niwki                          7.53              13.17            16.28
Przeczów                   7.55              13.15            16.25
Mikowice                    7.57              13.13            16.23
Brzozowiec OSP.       8.00              13.10            16.20
Ligota Ks.                   8.04              13.06            16.16
Minkowskie                8.12              12.58            16.08
Żaba skrzyż.              8.19              12.51            16.01
Nowe Smarchowice   8.28              12.42            15.52
Smarchowice Wlk.     8.32              12.38            15.48
Namysłów                  8.40  odjazd 12.30 odjazd 15.40        
 

Kierunek Brzezinki

Namysłów                     7.25        12.30        15.45
Józefków skrzyż.          7.31        12.37        15.52
Objazda                        7.32        12.38        15.53
Kowalowice                  7.37        12.43        15.58
Smogorzów I                7.40        12.54        16.03
Smogorzów II               7.41        12.56        16.05
Głuszyna skrzyż. I        7.47        13.02        16.11
Głuszyna skrzyż II        7.49        13.04        16.13
Głuszyna szk. I             7.52        13.07        16.16
Głuszyna szk. I    I        7.53        13.08        16.17
Głuszyna Gosp. Rolne 7.55        13.09        16.19
Brzezinki                      7.58        13.10        16.22
Brzezinki                      8.10        13.10        16.22
Głuszyna Gosp. Rolne 8.13        13.13        16.25
Głuszyna szk.II             8.15        13.15        16.27
Głuszyna szk. I             8.16        13.16        16.28
Głuszyna skrzyż II        8.19        13.19        16.31
Głuszyna skrzyż. I        8.21        13.21        16.33
Smogorzów II               8.27        13.27        16.39
Smogorzów I                8.28        13.28        16.41
Kowalowice                  8.31        13.31        16.46
Objazda                       8.43        13.43        16.51
Józefków skrzyż.         8.44        13.44        16.52
Namysłów                    8.51        13.51        16.59

Kierunek Woskowice Małe

Namysłów                 8.15        12.05        15.40        
Kamienna                 8.20        12.10        15.45
Rychnów                  8.22        12.12        15.47
Bukowa Śl.               8.28        12.18        15.53
Igłowice                    8.30        12.20        15.55
Woskowice M.          8.35        12.25        16.00
Woskowice M.          8.35        12.40        16.00
Igłowice                    8.40        12.45        16.05
Bukowa Śl.               8.42        12.50        16.07
Rychnów                  8.51        12.56        16.13
Kamienna                 8.53        12.57        16.15    
Namysłów                8.58        13.02        16.20

Do pobrania:

DOCXBrzezinki-1.docx

DOCXBrzozowiec-1.docx

DOCXWoskowice-1.docx

Miasta partnerskie

Herb - Nebelschutz.jpegNebelschütz Herb - Linz.jpegLinz Herb - Hlucin.jpegHlučin Herb - Jaremcze.jpegJaremczeHerb - Kiskore.jpegKisköre Herb - Zagon.jpegZagon

Polecane