Wybory samorządowe - więcej informacji

×
Wyszukaj w serwisie

"Europa dla obywateli"

Punkt Kontaktowy "Europa dla obywateli" organizuje dla przedstawicieli NGO, samorządów oraz innych organizacji i instytucji działających w obszarach społeczeństwa obywatelskiego i pamięci europejskiej spotkanie informacyjne o programie "Europa dla obywateli", które odbędzie się 14 maja 2019 roku w Częstochowie.

Celem szkolenia jest przybliżenie przedstawicielom trzeciego sektora i samorządów, aktywistom, społecznikom oraz osobom zainteresowanym realizacją projektów międzynarodowych, zasad ubiegania się o dofinansowanie w programie grantowym Unii Europejskiej "Europa dla obywateli".

"Europa dla obywateli" wspiera organizacje pozarządowe i samorządy, a także inne podmioty działające w obszarze społeczeństwa obywatelskiego, kultury, badań i edukacji, w realizacji:

  • projektów związanych z tematyką obywatelstwa europejskiego,
  • inicjatyw lokalnych,
  • zaangażowania społecznego i demokratycznego,
  • pamięci europejskiej.

Spotkanie jest otwarte i bezpłatne, aby wziąć w nim udział należy zarejestrować się poprzez formularz rejestracyjny na stronie internetowej polskiego Punktu Informacyjnego "Europa dla obywateli", gdzie znajduje się również szczegółowy plan wydarzenia.

Termin: wtorek, 14 maja 2019 r., godz. 11.00-14.45 (rejestracja od godz. 10.30).

Miejsce spotkania: dokładne miejsce spotkania w potwierdzeniu - po wypełnieniu formularza zgłoszeniowego otrzymają Państwo w ciągu najbliższych dni informację mailową dotyczącą miejsca spotkania.

Więcej informacji o programie "Europa dla obywateli" znajduje się na stronie polskiego Punktu Kontaktowego.

 

Miasta partnerskie

Herb - Nebelschutz.jpegNebelschütz Herb - Linz.jpegLinz Herb - Hlucin.jpegHlučin Herb - Jaremcze.jpegJaremczeHerb - Kiskore.jpegKisköre Herb - Zagon.jpegZagon

Polecane