×
Wyszukaj w serwisie

Nabór kandydatów do Namysłowskiej Rady Seniorów

W dniu 30 kwietnia 2019 r. w Biuletynie Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego w Namysłowie zostały opublikowane zarządzenia:

  • Zarządzenie Nr 107/VIII/19 Burmistrza Namysłowa z dnia 30 kwietnia 2019 r. w sprawie ogłoszenia naboru kandydatów do Namysłowskiej Rady Seniorów,
  • Zarządzenie Nr 108/VIII/19 Burmistrza Namysłowa z dnia 30 kwietnia 2019 r. w sprawie powołania komisji w celu przeprowadzenia czynności związanych z naborem przedstawicieli do Namysłowskiej Rady Seniorów.

Nabór kandydatów do Rady Seniorów odbywa się poprzez przedłożenie Burmistrzowi Namysłowa (w sekretariacie Urzędu Miejskiego w Namysłowie, ul. Stanisława Dubois 3, pok. Nr 12) przez środowiska senioralne kart zgłoszeniowych w terminie 14 dni od dnia ogłoszenia. Wzór karty zgłoszeniowej stanowi załącznik do niniejszego zarządzenia.

Uprawnionymi do zgłaszania kandydatów do Rady Seniorów są podmioty, które na podstawie swojego statutu działają na rzecz osób starszych oraz zrzeszają minimum 50% członków powyżej 60 roku życia, mieszkających na terenie gminy Namysłów.

Miasta partnerskie

Herb - Nebelschutz.jpegNebelschütz Herb - Linz.jpegLinz Herb - Hlucin.jpegHlučin Herb - Jaremcze.jpegJaremczeHerb - Kiskore.jpegKisköre Herb - Zagon.jpegZagon

Polecane