×
Wyszukaj w serwisie

Budżet Obywatelski Namysłowa 2019

26 lipca 2019 r. odbyło się posiedzenie Zespołu ds. Budżetu Obywatelskiego Namysłowa 2019. Zespół zebrał się w celu zliczenia oddanych głosów, ustalenia zwycięskiego projektu, ogłoszenia wyników i przekazania do realizacji zwycięskiego zadania.

Po otworzeniu urny oraz zapoznaniu się z wynikami głosowania internetowego Zespół ds. Budżetu Obywatelskiego Namysłowa 2019 ustalił co następuje:

- zagłosowało 528 osób – 504 głosowania elektroniczne oraz 24 tradycyjne (każdy głosujący mógł zaznaczyć na karcie do głosowania lub formularzu online od 1 do 3 zadań)

- oddano 14 głosów nieważnych

- na poszczególne zadania oddano następująca liczbę głosów:

1. Kwitnące łąki – miejsca pełne życia – ratujmy pszczoły – 193 głosy

2. Automat zwrotny – recycling machine RVM-1349 – 162 głosy

3. Dron do analizy zanieczyszczeń powietrza „SOWA” – 113 głosów

4. Innowacyjne badanie cery – 104  głosy

5. Osiedle Reymonta – bezpieczniej, czyściej i przyjemniej – 100 głosów

- Zadaniem, które otrzymało największą ilość głosów i tym samym zostanie przeznaczone do realizacji jest zadanie pn. „Kwitnące łąki – miejsca pełne życia – ratujmy pszczoły”.

Protokół z posiedzenia Zespołu ds. Budżetu Obywatelskiego Namysłowa dostępny jest na stronie www.namyslow.eu oraz w Biuletynie Informacji Publicznej.

Poniżej protokół z posiedzenia Zespołu ds. Budżetu Obywatelskiego Namysłowa 2019:

Miasta partnerskie

Herb - Nebelschutz.jpegNebelschütz Herb - Linz.jpegLinz Herb - Hlucin.jpegHlučin Herb - Jaremcze.jpegJaremczeHerb - Kiskore.jpegKisköre Herb - Zagon.jpegZagon

Polecane