×
Wyszukaj w serwisie

Usuwanie folii rolniczych i innych odpadów pochodzących z działalności rolniczej

Burmistrz Namysłowa informuje, że w związku z ogłoszonym przez Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej naborem wniosków o dofinansowanie, w ramach programu Usuwanie folii rolniczych i innych odpadów pochodzących z działalności rolniczej, przeprowadzone zostanie rozpoznanie w zakresie możliwości skorzystania z ww. programu.

Warunkiem niezbędnym do złożenia wniosku aplikacyjnego jest przeprowadzenie inwentaryzacji w zakresie ilości i rodzaju folii rolniczych i innych odpadów pochodzących z działalności rolniczej w gospodarstwie rolnym. W związku z powyższym, rolnicy zainteresowani udzielam w programie, muszą złożyć wypełnioną informację o posiadaniu w gospodarstwie rolnym nw. odpadów:

  1. Odpady z folii rolniczej;
  2. Siatka do owijania balotów;
  3. Sznurek do owijania balotów;
  4. Opakowania po nawozach;
  5. Opakowania/worki typu Big Bag.

Wzór informacji dostępny jest poniżej:

PDFInformacja w zakresie inwentaryzacji.pdf (729,37KB)

lub bezpośrednio w siedzibie Urzędu Miejskiego w Namysłowie, ul. Stanisława Dubois 3, 46-100 Namysłów, Wydział Gospodarki Komunalnej i Inwestycji, bud. B pok. 17.

WAŻNE!

Wypełnioną informację w zakresie inwentaryzacji folii rolniczych i innych odpadów pochodzących z działalności rolniczej w gospodarstwie rolnym należy złożyć w siedzibie Urzędu Miejskiego w Namysłowie (sekretariat) do dnia 29 listopada 2019 r.
Dokumenty złożone po tym terminie nie będą brane pod uwagę przy składaniu wniosku o dofinansowanie.

 

Miasta partnerskie

Herb - Nebelschutz.jpegNebelschütz Herb - Linz.jpegLinz Herb - Hlucin.jpegHlučin Herb - Jaremcze.jpegJaremczeHerb - Kiskore.jpegKisköre Herb - Zagon.jpegZagon

Polecane