×
Wyszukaj w serwisie

4 marca 2020 r. rozpoczyna w Namysłowie działalność

Z myślą o ułatwieniu mieszkańcom Namysłowa dostępu do usług świadczonych przez PGNiG OD, informujemy, że z dniem 4 marca 2020 r. rozpoczyna w Namysłowie działalność bezpłatny punkt informacyjno-kontaktowy PGNiG OD.

Mieszkańcy Gminy Namysłów będą mogli w ww. punkcie uzyskać pomoc w złożeniu stosownych wniosków oraz uzyskać informację na temat rozliczeń oraz faktur.

Pracownicy PGNiG OD będą prowadzić również działania informacyjne i edukacyjne zachęcające mieszkańców Gminy Namysłów oraz przedsiębiorców prowadzących działalność na terenie Gminy do dokonania eliminacji palenisk opalanych paliwem stałym i zastępowanie ich kotłami na paliwo gazowe (gaz ziemny z sieci dystrybucyjnej) oraz udzielać merytorycznego wsparcia na etapie projektowania i realizacji inwestycji związanych ze zmianą palenisk opalanych paliwem stałym na kotły, na paliwo gazowe (gaz ziemny z sieci dystrybucyjnej) z uwzględnieniem odnawialnych źródeł energii.

Utworzenie ww. punktu w Namysłowie pozwoli mieszkańcom Gminy zaoszczędzić czas oraz koszty przejazdu do najbliższego Biura Obsługi Klienta PGNiG OD.

Pracownicy PGNiG OD będą przyjmować w każdą pierwszą środę miesiąca rozpoczynając od 4 marca 2020 r. w godz. 9.00-14.00 w Ratuszu w pokoju nr 7 na pierwszym piętrze.

 

Miasta partnerskie

Herb - Nebelschutz.jpegNebelschütz Herb - Linz.jpegLinz Herb - Hlucin.jpegHlučin Herb - Jaremcze.jpegJaremczeHerb - Kiskore.jpegKisköre Herb - Zagon.jpegZagon

Polecane