×
Wyszukaj w serwisie

Koronawirus: aktualne informacje i zalecenia

W związku z dynamicznie rozwijającą się w kraju sytuacją epidemiologiczną, związaną z rozprzestrzenianiem się koronawirusa SARS-CoV-2 wywołującego chorobę COVID-19, udostępniamy Państwu podstronę, na której będą publikowane wszystkie najważniejsze informacje dotyczące obecnej sytuacji epidemiologicznej.

Jednocześnie przypominamy, że oficjalne i wiarygodne informacje na temat nowego koronawirusa SARS-Cov-2 oraz informacje jak zachować środki ostrożności i jak postępować w przypadku podejrzenia zakażenia u siebie lub swoich bliskich znajdziecie Państwo na stronie Serwisu Rzeczypospolitej Polskiej - gov.pl.

Podstrona dostępna jest pod adresem: koronawirus.namyslow.eu lub poprzez aplikację mobilną Miasto i Gmina Namysłów, udostępnianą Państwu przez Urząd Miejski w Namysłowie.


Zbiór informacji publikowanych wcześniej zarówno na stronie internetowej oraz na profilu FB Urzędu Miejskiego w Namysłowie.

Miasta partnerskie

Herb - Nebelschutz.jpegNebelschütz Herb - Linz.jpegLinz Herb - Hlucin.jpegHlučin Herb - Jaremcze.jpegJaremczeHerb - Kiskore.jpegKisköre Herb - Zagon.jpegZagon

Polecane