×
Wyszukaj w serwisie

Program rozwoju małej infrastruktury sportowo-rekreacyjnej

Przedmiotem inwestycji była budowa 5 Otwartych Stref Aktywności na terenie Gminy Namysłów, które zostały wybudowane w następujących miejscowościach:

-  Minkowsku,
- Pawłowicach Namysłowskich,
- Żabie,
- Rychnowie,
- Krasowicach.

Wszystkie Strefy wybudowane zostały w wariancie podstawowym, są ogólnodostępne a korzystanie z nich jest bezpłatne. Każda ze stref wyposażona została w cztery podwójne zestawy (8 urządzeń) wchodzące w skład siłowni plenerowej i są to: surfer i twister, orbitrek i rower, motyl i wyciąg, prasa nożna i podciąg nóg. W ramach strefy relaksu powstał podwójny betonowy stół do gry w szachy/warcaby i chińczyka oraz profesjonalny stół tenisowy zewnętrzny. Cała strefa wyposażona została w 4 ławki z oparciami, 2 kosze na odpady oraz stojak na rowery. Zamontowana została tablica z regulaminem siłowni plenerowej oraz tablica informacyjna OSA. Teren Strefy został zagospodarowany za pomocą nasadzeń zieleni.

Koszt budowy wszystkich stref: 156 210,68 zł

Dofinansowanie ze środków FRKF: 78 105,00 zł

Otwarta Strefa Aktywności (OSA) dofinansowana przez Ministra Sportu i Turystyki ze środków Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej (FRKF) w ramach Programu rozwoju małej infrastruktury sportowo – rekreacyjnej o charakterze wielopokoleniowym – Otwarte Strefy Aktywności (OSA) edycja 2019.

Logo firm.jpeg

 

Miasta partnerskie

Herb - Nebelschutz.jpegNebelschütz Herb - Linz.jpegLinz Herb - Hlucin.jpegHlučin Herb - Jaremcze.jpegJaremczeHerb - Kiskore.jpegKisköre Herb - Zagon.jpegZagon

Polecane