×
Wyszukaj w serwisie

Punkt Kontaktowy Programu "Europa dla obywateli"

Szanowni Państwo, Punkt Kontaktowy  Programu "Europa dla obywateli" serdecznie zaprasza przedstawicieli samorządów, NGO oraz innych organizacji i instytucji nienastawionych na zysk działających w obszarze społeczeństwa obywatelskiego na spotkania informacyjne na temat programu europejskiego "Europa dla obywateli" online.

Webinaria odbędą się w terminach:

  • 28 kwietnia o godz. 11.00 – zapisy trwają do 27 kwietnia br., do godz. 10.00
  • 7 maja o godz. 13.00 – zapisy trwają do 6 maja br., do godz. 10.00

Webinaria adresowane są do przedstawicieli organizacji pozarządowych i jednostek samorządu terytorialnego, instytucji edukacyjnych, badawczych, aktywistów i społeczników, zainteresowanych realizacją międzynarodowych projektów w obszarze obywatelstwa europejskiego, inicjatyw lokalnych oraz zaangażowania społecznego i demokratycznego.

Podczas spotkań online przekażemy zasady ubiegania się o dofinansowanie w programie Unii Europejskiej „Europa dla obywateli”, informacje o celach, założeniach i priorytetach programu, rodzajach działań oraz terminach konkursu wniosków w 2020 roku.

Do udziału w spotkaniu potrzebny będzie komputer z dostępem do internetu oraz słuchawki/głośniki. Spotkania potrwają około 1,5 godziny.

Udział w webinarium jest bezpłatny. Obowiązują zapisy przez formularz zgłoszeniowy – o zakwalifikowaniu powiadomimy na podany przez Państwa adres email.

Szczegóły dotyczące spotkań online oraz formularze rejestracyjne znajdują się w zakładce „Szkolenia”.

Więcej informacji o programie "Europa dla obywateli" znajduje się na stronie polskiego Punktu Kontaktowego, oraz na profilu Facebook.

Webinaria_Europa dla obywateli.jpeg
Serdecznie zapraszamy na spotkanie!
Zespół Punktu Kontaktowego programu "Europa dla obywateli"

 

Miasta partnerskie

Herb - Nebelschutz.jpegNebelschütz Herb - Linz.jpegLinz Herb - Hlucin.jpegHlučin Herb - Jaremcze.jpegJaremczeHerb - Kiskore.jpegKisköre Herb - Zagon.jpegZagon

Polecane