×
Wyszukaj w serwisie

Dron do analizy zanieczyszczeń „SOWA”

W dniu 23 czerwca 2020 r., o godz. 13.00 odbyło się posiedzenie Zespołu do spraw  Budżetu Obywatelskiego Namysłowa na 2020 rok.

Temat posiedzenia:

Zliczenie wszystkich głosów oddanych przez mieszkańców Namysłowa w ramach Budżetu Obywatelskiego Namysłowa na 2020 rok, w sposób tradycyjny i w głosowaniu internetowym; ustalenie zwycięskiego zadania; ogłoszenie wyników głosowania i przekazanie do realizacji zwycięskiego zadania.

Ustalenia:

Zespół do spraw Budżetu Obywatelskiego Namysłowa po otworzeniu urny i zliczeniu głosów z niej wyjętych oraz po zapoznaniu się z wynikami głosowania internetowego ustalił, co następuje:

- oddano łącznie 500 głosów, w tym 483 głosy w głosowaniu internetowym oraz 17 głosów w sposób tradycyjny (każdy głosujący mógł zaznaczyć na karcie do głosowania od 1 do 3 zadań);

- 30 głosów było nieważnych;

- na poszczególne zadania oddano następującą liczbę głosów:

1) Dron do analizy zanieczyszczeń „SOWA” - 225  głosów,

2) W trosce o zdrowie - automaty do dezynfekcji rąk - 67 głosów,

3) Trampoliny dla Namysłowian - 178 głosów,

- zadaniem, które uzyskało największą liczbę  głosów i tym samym zostanie przeznaczone do realizacji jest zadanie pn.: Dron do analizy zanieczyszczeń „SOWA”.

Poniżej Protokół z posiedzenia Zespołu do spraw  Budżetu Obywatelskiego Namysłowa, Namysłów, dn. 23 czerwca 2020 r. godz. 13.00:

 

 

Miasta partnerskie

Herb - Nebelschutz.jpegNebelschütz Herb - Linz.jpegLinz Herb - Hlucin.jpegHlučin Herb - Jaremcze.jpegJaremczeHerb - Kiskore.jpegKisköre Herb - Zagon.jpegZagon

Polecane