×
Wyszukaj w serwisie

Punkt informacyjno-kontaktowy PGNiG Obrót Detaliczny w Namysłowie

Informujemy, że od dnia 1 lipca 2020 r. wznawia działalność bezpłatny punkt informacyjno-kontaktowy PGNiG Obrót Detaliczny.

Mieszkańcy Gminy Namysłów będą mogli w w/w punkcie uzyskać pomoc w złożeniu stosownych wniosków w procesie przyłączeniowym oraz uzyskać informacje na temat warunków zawierania umów kompleksowych dostarczania paliwa gazowego.

Pracownicy PGNiG Obrót Detaliczny będą prowadzić również działania informacyjne i edukacyjne zachęcające mieszkańców Gminy Namysłów oraz przedsiębiorców prowadzących działalność na terenie Gminy do eliminacji palenisk opalanych paliwem stałym i zastępowania ich kotłami na paliwo gazowe (gaz ziemny z sieci dystrybucyjnej). Mieszkańcy będą mogli również liczyć na wsparcie merytoryczne na etapie projektowania i realizacji inwestycji związanych ze zmianą palenisk opalanych paliwem stałym na kotły na paliwo gazowe (gaz ziemny z sieci dystrybucyjnej) z uwzględnieniem odnawialnych źródeł energii.

Działalność w/w punktu w Namysłowie pozwala mieszkańcom Gminy zaoszczędzić czas oraz zminimalizować koszty przejazdu do najbliższego Biura Obsługi Klienta PGNiG Obrót Detaliczny.

Pracownicy PGNiG OD będą przyjmować w każdą pierwszą środę miesiąca, rozpoczynając od środy 1 lipca 2020 r. w godzinach 9.00 – 14.00 w Ratuszu w pokoju nr 7 na pierwszym piętrze.

Podczas wizyty w punkcie prosimy o zachowanie reżimu sanitarnego.

znak bez RGB.jpeg

Miasta partnerskie

Herb - Nebelschutz.jpegNebelschütz Herb - Linz.jpegLinz Herb - Hlucin.jpegHlučin Herb - Jaremcze.jpegJaremczeHerb - Kiskore.jpegKisköre Herb - Zagon.jpegZagon

Polecane