×
Wyszukaj w serwisie

Informacja o działalności bezpłatnego punktu informacyjno-kontaktowego PGNiG

W związku ze wznowieniem od dnia 1 lipca 2020 r. w Namysłowie działalności bezpłatnego punktu informacyjno-kontaktowego PGNiG Obrót Detaliczny, informujemy, iż najbliższy dyżur pracowników PGNiG OD przypada w pierwszą środę miesiąca, tj. w dniu 5 sierpnia 2020 r. w godzinach 9.00 – 14.00 w namysłowskim Ratuszu, w pokoju nr 7 na pierwszym piętrze.

Mieszkańcy Gminy Namysłów w/w punkcie mogą uzyskać pomoc w złożeniu stosownych wniosków w procesie przyłączeniowym oraz uzyskać informacje na temat warunków zawierania umów kompleksowych dostarczania paliwa gazowego.

Pracownicy PGNiG Obrót Detaliczny prowadzą również działania informacyjne i edukacyjne zachęcające mieszkańców Gminy Namysłów oraz przedsiębiorców prowadzących działalność na terenie Gminy do eliminacji palenisk opalanych paliwem stałym i zastępowania ich kotłami na paliwo gazowe (gaz ziemny z sieci dystrybucyjnej). Mieszkańcy mogą również liczyć na wsparcie merytoryczne na etapie projektowania i realizacji inwestycji związanych ze zmianą palenisk opalanych paliwem stałym na kotły na paliwo gazowe (gaz ziemny z sieci dystrybucyjnej) z uwzględnieniem odnawialnych źródeł energii.

Działalność w/w punktu w Namysłowie pozwala mieszkańcom Gminy zaoszczędzić czas oraz zminimalizować koszty przejazdu do najbliższego Biura Obsługi Klienta PGNiG Obrót Detaliczny.

Podczas wizyty w punkcie prosimy o zachowanie zasad reżimu sanitarnego.

Miasta partnerskie

Herb - Nebelschutz.jpegNebelschütz Herb - Linz.jpegLinz Herb - Hlucin.jpegHlučin Herb - Jaremcze.jpegJaremczeHerb - Kiskore.jpegKisköre Herb - Zagon.jpegZagon

Polecane