KORONAWIRUS: aktualne informacje i zalecenia - więcej informacji | Całodobowa infolinia NFZ: 800-190-590

×
Wyszukaj w serwisie

Rozkład jazdy autobusów w 2020 roku

Rozkład jazdy autobusów w dni nauki szkolnej


Trasa Namysłów - Brzezinka - Namysłów od 01-09-2020 r.

Przystanek Godziny odjazdów
Kurs 943 11 i 11 13 i 14 15 i 935 936 i 937
Namysłów - 07:20 12:00 13:40 15:30
Józefków (skrzyż.) - - 12:08 13:48 15:38
Baldwinowice - 07:30 - - -
Objazda - - 12:10 13:50 15:40
Nowy Dwór - 07:32 - - -
Kowalowice - 07:35 12:15 13:55 15:45
Smogorzów - 07:40 12:20 14:10 15:50
Głuszyna - 07:50 12:25 14:20 15:55
Brzezinka 06:50 08:00 12:30 14:30 16:00
Głuszyna 06:55 08:05 12:35 14:40 16:05
Smogorzów 07:00 08:15 12:40 14:50 16:10
Pawłowice Namysłowskie - - - 15:00 -
Kowalowice 07:05 08:20 12:45 15:05 16:15
Baldwinowice - - - 15:12 -
Objazda 07:10 08:25 12:50 15:17 16:20
Józefków (skrzyż.) 07:12 08:27 12:52 15:20 16:22
Namysłów 07:20 08:35 13:00 15:28 16:30


Trasa Namysłów - Woskowice Małe - Namysłów od 01-09-2020 r.

Przystanek Godziny odjazdów
Kurs I II III
Rychtal 6:30 - -
Skoroszów 6:55 - -
Igłowice 6:38 - -
Baldwinowice 6:41 - -
Woskowice Małe 6:46 8:40 12:05
Bukowa Śląska 6:50 8:45 12:10
Rychnów 6:55 8:50 12:15
Kamienna 7:00 8:55 12:20
Namysłów (ul. Bohaterów Warszawy) 7:05 9:00 12:25
Namysłów 7:10 9:05 12:30
Namysłów 8:15 11:40 15:20
Namysłów (ul. Bohaterów Warszawy) 8:20 11:45 15:25
Kamienna 8:25 11:50 15:30
Rychnów 8:30 11:55 15:35
Bukowa Śląska 8:35 12:00 15:40
Woskowice Małe 8:40 12:05 15:45
Baldwinowice - - 15:50
Igłowice - - 15:55
Skoroszów - - 15:58
Rychtal - - 16:02


Trasa Wilków - Dziadowa Kłoda - Namysłów od 01-09-2020 r.

Przystanek Odjazd Przyjazd
Wilków 06:20 16:37
Jakubowice 06:26 16:25
Idzikowice 06:28 16:23
Pawłowice Namysłowskie 06:31 16:20
Wygoda 06:34 16:17
Dalborowice 06:37 16:16
Dziadowa Kłoda (KŁ 1) 06:41 16:14
Dziadowa Kłoda (KŁ 2) 06:45 16:13
Radzewice 06:50 16:08
Lipka 06:59 16:02
Miłowice 07:04 15:55
Gołębice 07:10 15:53
Wygoda 07:13 15:51
Pawłowice Namysłowskie 07:18 15:48
Idzikowice 07:21 15:45
Jakubowice 07:23 15:43
Krzyków 07:26 15:40
Smarchowice Małe 07:29 15:37
Namysłów (szkoły średnie) 07:35 -
Namysłów 07:50 15:30


Trasa Brzozowiec - Namysłów - Brzozowiec od 01-09-2020 r.

Brzozowiec 06:20 Namysłów 11:00 Namysłów 16:10
Mikowice 06:30 Smarchowice Wielkie 11:07 Smarchowice Wielkie 16:17
Przeczów 06:35 Nowe Smarchowice 11:10 Nowe Smarchowice 16:20
Niwki 06:38 Żaba 11:13 Żaba 16:23
Smarchowice Śląskie 06:42 Krzemieniec 11:15 Krzemieniec 16:25
Barzyna 06:45 Minkowskie 11:20 Minkowskie 16:30
Ligota Książęca 06:50 Ligota Książęca 11:25 Ligota Książęca 16:35
Minkowskie 06:55 Brzozowiec 11:35 Barzyna 16:45
Krzemieniec 07:00 Mikowice 11:40 Smarchowice Śląskie 16:48
Żaba 07:02 Przeczów 11:45 Niwki 16:53
Nowe Smarchowice 07:05 Niwki 11:48 Przeczów 16:58
Smarchowice Wielkie 07:08 Smarchowice Śląskie 11:53 Mikowice 17:03
Namysłów 07:15 Namysłów 12:00 Brzozowiec 17:10


Trasa Namysłów - Wilków

Dworzec i przystanek Godzony odjazdów (kurs 1B)
Namysłów (Dworzec autobusowy) 7:20
Ligotka 1 7:30
Ligotka 2 7:30
Wilków (kościół) 7:40
Wilków (ul. Kolejowa) 7:45
Dębnik 7:50
Wilków (ul. Kolejowa 34) 7:55
   
Namysłów (Dworzec autobusowy) 14:50
Namysłów (ul. Grunwaldzka) 14:55
Ligotka 1 14:58
Ligotka 2 14:59
Dębnik 15:00
Lubska 15:04
Młokicie 15:08
Pielgrzymowice 1 15:10
Pielgrzymowice 2 15:11
Pielgrzymowice (skrzyż.) 15:13
Krasowice 1 15:20
Krasowice 2 15:21
Wilków (ul. Kolejowa) 15:40


Trasa Wilków - Namysłów

Dworzec i przystanek Godzony odjazdów (kurs 1A)
Wilków (ul. Kolejowa 34) 6:45
Krasowice 1 6:55
Krasowice 2 6:55
Pielgrzymowice 1 7:10
Pielgrzymowice 2 7:10
Pielgrzymowice (skrzyż.) 7:10
Młokicie 7:15
Lubska 7:20
Dębnik 7:25
Ligotka 2 7:27
Ligotka 1 7:27
Namysłów (ul. Grunwaldzka) 7:30
Namysłów (dworzec autobusowy) 7:35
   
Wilków (ul. Kolejowa 34) 14:15
Dębnik 14:26
Wilków (ul. Kolejowa) 14:32
Wilków (kościół) 14:33
Ligotka 1 14:39
Ligotka 2 14:40
Namysłów (dworzec autobusowy) 14:50


Rozkład jazdy autobusów w dniach wolnych od nauki szkolnej


Trasa Namysłów - Brzezinka - Namysłów

Przystanek Godziny odjazdów
Kurs I II III
Namysłów 06:30 12:00 15:30
Józefków (skrzyż.) 06:38 12:08 15:38
Objazda 06:40 12:10 15:40
Kowalowice 06:45 12:15 15:45
Smogorzów 06:50 12:20 15:50
Głuszyna 06:55 12:25 15:55
Brzezinka 07:00 12:30 16:00
Głuszyna 07:05 12:35 16:05
Smogorzów 07:10 12:40 16:10
Kowalowice 07:15 12:45 16:15
Objazda 07:20 12:50 16:20
Józefków (skrzyż.) 07:22 12:52 16:22
Namysłów 07:30 13:00 16:30

 
Trasa Namysłów - Woskowice Małe - Namysłów

Przystanek Godziny odjazdów
Kurs I II III
Namysłów 8:15 11:40 15:15
Kamienna 8:21 11:46 15:21
Rychnów 8:26 11:51 15:26
Bukowa Śląska 8:31 11:56 15:31
Woskowice Małe 8:35 12:00 15:35
Bukowa Śląska 8:39 12:04 15:39
Rychnów 8:44 12:09 15:44
Kamienna 8:49 12:14 15:49
Namysłów 8:55 12:20 15:55

 
Trasa Brzozowiec - Namysłów

Przystanek Godziny odjazdów
Kurs I II III
Brzozowiec 08:00   16:05
Mikowice 08:05   16:00
Przeczów 08:10   15:55
Niwki 08:12   15:53
Smarchowice Śląskie 08:15   15:50
Barzyna 08:18   15:47
Ligota Książęca 08:20   15:45
Minkowskie 08:25   15:40
Krzemieniec 08:28   15:37
Żaba 08:30   15:35
Nowe Smarchowice 08:35   15:30
Smarchowice Wielkie 08:38   15:28
Namysłów 08:45 11:00 15:20
Smarchowice Wielkie   11:08  
Nowe Smarchowice   11:10  
Żaba   11:13  
Krzemieniec   11:15  
Minkowskie   11:20  
Ligota Książęca   11:25  
Brzozowiec   11:30  
Mikowice   11:35  
Przeczów   11:40  
Niwki   11:42  
Smarchowice Śląskie   11:45  
Namysłów   11:50  

Miasta partnerskie

Herb - Nebelschutz.jpegNebelschütz Herb - Linz.jpegLinz Herb - Hlucin.jpegHlučin Herb - Jaremcze.jpegJaremczeHerb - Kiskore.jpegKisköre Herb - Zagon.jpegZagon

Polecane