KORONAWIRUS: aktualne informacje i zalecenia - więcej informacji | Całodobowa infolinia NFZ: 800-190-590

×
Wyszukaj w serwisie

Rozkład jazdy autobusów w 2021 roku

Rozkład jazdy autobusów w dniach wolnych od nauki szkolnej od 01.07.2021 r.

Trasa Namysłów - Brzezinka - Namysłów

Przystanek Godziny odjazdów
Namysłów 07:20 12:00 15:30
Józefków (skrzyż.) 07:28 12:08 15:38
Baldwinowice - - -
Objazda 07:30 12:10 15:40
Nowy Dwór - - -
Kowalowice 07:35 12:15 15:45
Smogorzów 07:40 12:20 15:50
Głuszyna 07:50 12:25 15:55
Brzezinka 08:00 12:30 16:00
Głuszyna 08:05 12:35 16:05
Smogorzów 08:15 12:40 16:10
Pawłowice Namysłowskie - - -
Kowalowice 08:20 12:45 16:15
Baldwinowice - - -
Objazda 08:25 12:50 16:20
Józefków (skrzyż.) 08:27 12:52 16:22
Namysłów 08:35 13:00 16:30


Trasa Namysłów-Woskowice Małe-Namysłów 

Przystanek Godziny odjazdów
Kurs I II III
Woskowice Małe 8:40 12:05 16:05
Bukowa Śląska 8:45 12:10 16:10
Rychnów 8:50 12:15 16:15
Kamienna 8:55 12:20 16:20
Namysłów Bohaterów Warszawy 9:00 12:25 16:25
Namysłów 9:05 12:30 16:30
       
Namysłów 8:15 11:40 15:40
Namysłów Bohaterów Warszawy 8:20 11:45 15:45
Kamienna 8:25 11:50 15:50
Rychnów 8:30 11:55 15:55
Bukowa Śląska 8:35 12:00 16:00
Woskowice Małe 8:40 12:05 16:05


Trasa Brzozowiec - Namysłów - Brzozowiec 

Brzozowiec 08:00 Namysłów 11:00 Namysłów 15:30
Mikowice 08:10 Smarchowice Wielkie 11:07 Smarchowice Wielkie 15:37
Przeczów 08:15 Nowe Smarchowice 11:10 Nowe Smarchowice 15:40
Niwki 08:18 Żaba 11:13 Żaba 15:43
Smarchowice Śląskie 08:22 Krzemieniec 11:15 Krzemieniec 15:45
Barzyna 08:25 Minkowskie 11:20 Minkowskie 15:50
Ligota Książęca 08:30 Ligota Książęca 11:25 Ligota Książęca 15:55
Minkowskie 08:35 Brzozowiec 11:35 Barzyna 16:05
Krzemieniec 08:40 Mikowice 11:40 Smarchowice Śląskie 16:08
Żaba 08:42 Przeczów 11:45 Niwki 16:13
Nowe Smarchowice 08:45 Niwki 11:48 Przeczów 16:18
Smarchowice Wielkie 08:48 Smarchowice Śląskie 11:53 Mikowice 16:23
Namysłów 08:55 Namysłów 12:00 Brzozowiec 16:30

* kursuje we wtorek i w piątek

 


 

 

 

 

 

 

 

Miasta partnerskie

Herb - Nebelschutz.jpegNebelschütz Herb - Linz.jpegLinz Herb - Hlucin.jpegHlučin Herb - Jaremcze.jpegJaremczeHerb - Kiskore.jpegKisköre Herb - Zagon.jpegZagon

Polecane