KORONAWIRUS: aktualne informacje i zalecenia - więcej informacji | Całodobowa infolinia NFZ: 800-190-590

×
Wyszukaj w serwisie

Rozkład jazdy autobusów w 2021 roku

Rozkład jazdy autobusów w dniach nauki szkolnej od 17.05.2021 r.

Trasa Namysłów - Brzezinka - Namysłów

Przystanek Godziny odjazdów
KURS I II III IV
Namysłów

-

07:20 13:40 15:30
Józefków (skrzyż.) - - 13:48 15:38
Baldwinowice - 07:30 - -
Objazda - - 13:50 15:40
Nowy Dwór - 07:32 - -
Kowalowice - 07:35 13:55 15:45
Smogorzów - 07:40 14:10 15:50
Głuszyna - 07:50 14:20 15:55
Brzezinka 06:50 08:00 14:30 16:00
Głuszyna 06:55 08:05 14:40 16:05
Smogorzów 07:00 08:15 14:50 16:10
Pawłowice Namysłowskie - - 15:00 -
Kowalowice 07:05 08:20 15:05 16:15
Baldwinowice - - 15:12 -
Objazda 07:10 08:25 15:17 16:20
Józefków (skrzyż.) 07:12 08:27 15:20 16:22
Namysłów 07:20 08:35 15:28 16:30


Trasa Rychtal - Woskowice Małe - Namysłów-Woskowice Małe Rychtal

Przystanek Godziny odjazdów
Kurs I II III
Rychtal 6:45 - -
Skoroszów 6:50 - -
Igłowice 6:53 - -
Baldwinowice 6:56 - -
Woskowice 7:01 - 12:05
Bukowa Śląska 7:05 - 12:10
Rychnów 7:10 - 12:15
Kamienna 7:15 - 12:20
Namysłów Bohaterów Warszawy 7:20 - 12:25
Namysłów 7:25 - 12:30
       
Namysłów 7:10 11:40 15:40
Namysłów Bohaterów Warszawy 7:15 11:45 15:45
Kamienna 7:20 11:50 15:50
Rychnów 7:25 11:55 15:55
Bukowa Śląska 7:30 12:00 16:00
Woskowice Małe 7:35 12:05 16:05
Baldwinowice - - 16:10
Igłowice - - 16:15
Skoroszów - - 16:18
Rychtal - - 16:22


Trasa Brzozowiec - Namysłów - Brzozowiec 

Brzozowiec 06:20 Namysłów 11:00 Namysłów 16:10
Mikowice 06:30 Smarchowice Wielkie 11:07 Smarchowice Wielkie 16:17
Przeczów 06:35 Nowe Smarchowice 11:10 Nowe Smarchowice 16:20
Niwki 06:38 Żaba 11:13 Żaba 16:23
Smarchowice Śląskie 06:42 Krzemieniec 11:15 Krzemieniec 16:25
Barzyna 06:45 Minkowskie 11:20 Minkowskie 16:30
Ligota Książęca 06:50 Ligota Książęca 11:25 Ligota Książęca 16:35
Minkowskie 06:55 Brzozowiec 11:35 Barzyna 16:45
Krzemieniec 07:00 Mikowice 11:40 Smarchowice Śląskie 16:48
Żaba 07:02 Przeczów 11:45 Niwki 16:53
Nowe Smarchowice 07:05 Niwki 11:48 Przeczów 16:58
Smarchowice Wielkie 07:08 Smarchowice Śląskie 11:53 Mikowice 17:03
Namysłów 07:15 Namysłów 12:00 Brzozowiec 17:10

 

Trasa Wilków - Dziadowa Kłoda - Namysłów 

Przystanek Odjazd Przyjazd
Wilków 06:20 16:37
Jakubowice 06:26 16:25
Idzikowice 06:28 16:23
Pawłowice Namysłowskie 06:31 16:20
Wygoda 06:34 16:17
Dalborowice 06:37 16:16
Dziadowa Kłoda (KŁ 1) 06:41 16:14
Dziadowa Kłoda (KŁ 2) 06:45 16:13
Radzowice 06:50 16:08
Lipka 06:59 16:02
Miłowice 07:04 15:55
Gołębice 07:10 15:53
Wygoda 07:13 15:51
Pawłowice Namysłowskie 07:18 15:48
Idzikowice 07:21 15:45
Jakubowice 07:23 15:43
Krzyków 07:26 15:40
Smarchowice Małe 07:29 15:37
Namysłów (szkoły średnie) 07:35 -
Namysłów 07:50 15:30
  Przyjazd Odjazd

 

Trasa Namysłów - Wilków

Dworzec i przystanek Godziny odjazdów (kurs 1B)
Namysłów (Dworzec autobusowy) 7:20
Ligotka 1 7:30
Ligotka 2 7:30
Wilków (kościół) 7:40
Wilków (ul. Kolejowa) 7:45
Dębnik 7:50
Wilków (ul. Kolejowa 34) 7:55
   
Namysłów (Dworzec autobusowy) 14:50
Namysłów (ul. Grunwaldzka) 14:55
Ligotka 1 14:58
Ligotka 2 14:59
Dębnik 15:00
Lubska 15:04
Młokicie 15:08
Pielgrzymowice 1 15:10
Pielgrzymowice 2 15:11
Pielgrzymowice (skrzyż.) 15:13
Krasowice 1 15:20
Krasowice 2 15:21
Wilków (ul. Kolejowa) 15:40


Trasa Wilków - Namysłów

Dworzec i przystanek Godziny odjazdów (kurs 1A)
Wilków (ul. Kolejowa 34) 6:45
Krasowice 1 6:55
Krasowice 2 6:55
Pielgrzymowice 1 7:10
Pielgrzymowice 2 7:10
Pielgrzymowice (skrzyż.) 7:10
Młokicie 7:15
Lubska 7:20
Dębnik 7:25
Ligotka 2 7:27
Ligotka 1 7:27
Namysłów (ul. Grunwaldzka) 7:30
Namysłów (dworzec autobusowy) 7:35
   
Wilków (ul. Kolejowa 34) 14:15
Dębnik 14:26
Wilków (ul. Kolejowa) 14:32
Wilków (kościół) 14:33
Ligotka 1 14:39
Ligotka 2 14:40
Namysłów (dworzec autobusowy) 14:50

 

Miasta partnerskie

Herb - Nebelschutz.jpegNebelschütz Herb - Linz.jpegLinz Herb - Hlucin.jpegHlučin Herb - Jaremcze.jpegJaremczeHerb - Kiskore.jpegKisköre Herb - Zagon.jpegZagon

Polecane