Wybory samorządowe - więcej informacji

×
Wyszukaj w serwisie

Rozkład jazdy autobusów w 2023 r.

Rozkład jazdy autobusów w trakcie roku szkolnego (dni robocze)

Trasa Namysłów - Brzezinka - Namysłów

Przystanek Godziny odjazdów
Namysłów - 07:20 13:40 15:30
Józefków (skrzyż.) - - 13:48 15:38
Baldwinowice - 07:30 - -
Objazda - - 13:50 15:40
Nowy Dwór - 07:32 - -
Kowalowice - 07:35 13:55 15:45
Smogorzów - 07:40 14:10 15:50
Głuszyna - 07:50 14:20 15:55
Brzezinka 06:50 08:00 14:30 16:00
Głuszyna 06:55 08:05 14:40 16:05
Smogorzów 07:00 08:15 14:50 16:10
Pawłowice  - - 15:00 -
Kowalowice 07:05 08:20 15:05 16:15
Baldwinowice - - 15:12 -
Objazda 07:10 08:25 15:17 16:20
Józefków (skrzyż.) - 08:27 15:20 16:22
Namysłów 07:20 08:35 15:28 16:30

 

Trasa Namysłów-Woskowice-Namysłów

NAMYSŁÓW

-

-

11:40*

15:40

Namysłów Boh. W-wy

-

-

11:44*

15:44

Kamienna

-

-

11:47*

15:47

Rychnów

-

-

11:50*

15:50

Bukowa Śląska

-

-

11:55*

15:55

WOSKOWICE MAŁE

-

-

12:00*

16:00

Baldwinowice - - - 16:09
Igłowice D - - - 16:14
Skoroszów - - - 16:17
RYCHTAL 06:30 - - 16:20
Skoroszów 06:33 - - -
Igłowice D 06:36 - - -
Baldwinowice 06:41 - - -

WOSKOWICE

06:50

08:15*

12:00

-

Bukowa Śląska

06:55

08:20*

12:05

16:25

Rychnów

07:00

08:25*

12:10

16:30

Kamienna

07:03

08:28*

12:13

16:35

Namysłów Boh. W-wy

07:06

08:32*

12:17

16:38

NAMYSŁÓW

07:10

08:35*

12:20

16:40

* - kursuje we wtorki i piątki

 

Trasa Brzozowiec - Namysłów - Brzozowiec 

Brzozowiec 06:20 Namysłów 11:00 Namysłów 16:10
Mikowice 06:30 Smarchowice Wielkie 11:07 Smarchowice Wielkie 16:17
Przeczów 06:35 Nowe Smarchowice 11:10 Nowe Smarchowice 16:20
Niwki 08:38 Żaba 11:13 Żaba 16:23
Smarchowice Śląskie 06:42 Krzemieniec 11:15 Krzemieniec 16:25
Barzyna 06:45 Minkowskie 11:20 Minkowskie 16:30
Ligota Książęca 06:50 Ligota Książęca 11:25 Ligota Książęca 16:35
Minkowskie 06:55 Brzozowiec 11:35 Barzyna 16:45
Krzemieniec 07:00 Mikowice 11:40 Smarchowice Śląskie 16:48
Żaba 07:02 Przeczów 11:45 Niwki 16:53
Nowe Smarchowice 07:05 Niwki 11:48 Przeczów 16:58
Smarchowice Wielkie 07:08 Smarchowice Śląskie 11:53 Mikowice 17:03
Namysłów 07:15 Namysłów 12:00 Brzozowiec 17:10

 

Trasa Wilków-Dziadowa Kłoda-Namysłów  

  odjazd przyjazd
Wilków 06:20 16:37
Jakubowice 06:26 16:25
Idzikowice 06:28 16:23
Pawłowice 06:31 16:20
Wygoda 06:34 16:17
Dalborowice 06:37 16:16
Dziadowa Kłoda 1 06:41 16:14
Dziadowa Kłoda 2 06:45 16:13
Radzowice 06:50 16:08
Lipka 06:59 16:02
Miłowice 07:04 15:55
Gołębice 07:10 15:53
Wygoda 07:13 15:51
Pawłowice 07:18 15:48
Idzikowice 07:21 15:45
Jakubowice 07:23 15:43
Krzyków 07:26 15:40
Smarchowice Małe 07:29 15:37
Namysłów (szkoły średnie) 07:35 -
Namysłów 07:50 15:30
  przyjazd odjazd

 

Rozkład jazdy autobusów w trakcie okresu wakacyjnego (dni robocze)

Trasa Namysłów - Brzezinka - Namysłów

Przystanek Godziny odjazdów
Namysłów - 07:20 13:40 15:30
Józefków (skrzyż.) - 07:28 13:48 15:38
Baldwinowice - - - -
Objazda - 7:30 13:50 15:40
Nowy Dwór - - - -
Kowalowice - 07:35 13:55 15:45
Smogorzów - 07:40 14:10 15:50
Głuszyna - 07:50 14:20 15:55
Brzezinka - 08:00 14:30 16:00
Głuszyna - 08:05 14:40 16:05
Smogorzów - 08:15 14:50 16:10
Pawłowice  - - 15:00 -
Kowalowice - 08:20 15:05 16:15
Baldwinowice - - 15:12 -
Objazda - 08:25 15:17 16:20
Józefków (skrzyż.) - 08:27 15:20 16:22
Namysłów - 08:35 15:28 16:30


Trasa Namysłów-Woskowice-Namysłów

NAMYSŁÓW

08:15

11:40

15:40

Namysłów Boh. W-wy

08:20

11:45

15:45

Kamienna

08:25

11:50

15:50

Rychnów

08:30

11:55

15:55

Bukowa Śląska

08:35

12:00

16:00

WOSKOWICE

08:40

12:05

16:05

 

WOSKOWICE

08:35

12:00

16:00

Bukowa Śląska

08:40

12:05

16:05

Rychnów

08:45

12:10

16:10

Kamienna

08:50

12:15

16:15

Namysłów Boh. W-wy

08:55

12:20

16:20

NAMYSŁÓW

09:00

12:25

16:25


Trasa Brzozowiec - Namysłów - Brzozowiec 

Brzozowiec 08:00 Namysłów 11:00 Namysłów 15:30
Mikowice 08:10 Smarchowice Wielkie 11:07 Smarchowice Wielkie 15:37
Przeczów 08:15 Nowe Smarchowice 11:10 Nowe Smarchowice 15:40
Niwki 08:18 Żaba 11:13 Żaba 15:43
Smarchowice Śląskie 08:22 Krzemieniec 11:15 Krzemieniec 15:45
Barzyna 08:25 Minkowskie 11:20 Minkowskie 15:50
Ligota Książęca 08:30 Ligota Książęca 11:25 Ligota Książęca 15:55
Minkowskie 08:35 Brzozowiec 11:35 Barzyna 16:05
Krzemieniec 08:40 Mikowice 11:40 Smarchowice Śląskie 16:08
Żaba 08:42 Przeczów 11:45 Niwki 16:13
Nowe Smarchowice 08:45 Niwki 11:48 Przeczów 16:18
Smarchowice Wielkie 08:48 Smarchowice Śląskie 11:53 Mikowice 16:23
Namysłów 08:55 Namysłów 12:00 Brzozowiec 16:30

 

Trasa Wilków-Dziadowa Kłoda-Namysłów  - autobusy nie kursują w dni wolne od nauki szkolnej

  odjazd przyjazd
Wilków 06:20 16:37
Jakubowice 06:26 16:25
Idzikowice 06:28 16:23
Pawłowice 06:31 16:20
Wygoda 06:34 16:17
Dalborowice 06:37 16:16
Dziadowa Kłoda 1 06:41 16:14
Dziadowa Kłoda 2 06:45 16:13
Radzowice 06:50 16:08
Lipka 06:59 16:02
Miłowice 07:04 15:55
Gołębice 07:10 15:53
Wygoda 07:13 15:51
Pawłowice 07:18 15:48
Idzikowice 07:21 15:45
Jakubowice 07:23 15:43
Krzyków 07:26 15:40
Smarchowice Małe 07:29 15:37
Namysłów (szkoły średnie) 07:35 -
Namysłów 07:50 15:30
  przyjazd odjazd

 

 

 

Miasta partnerskie

Herb - Nebelschutz.jpegNebelschütz Herb - Linz.jpegLinz Herb - Hlucin.jpegHlučin Herb - Jaremcze.jpegJaremczeHerb - Kiskore.jpegKisköre Herb - Zagon.jpegZagon

Polecane