KORONAWIRUS: aktualne informacje i zalecenia - więcej informacji | Całodobowa infolinia NFZ: 800-190-590

×
Wyszukaj w serwisie

Rozkład jazdy autobusów w 2021 roku

Rozkład jazdy autobusów od 22.03.2021 r. w dni robocze

Trasa Namysłów - Brzezinka - Namysłów

Przystanek Godziny odjazdów
KURS I II III
Namysłów 07:20 13:40 15:30
Józefków (skrzyż.) - 13:48 15:38
Baldwinowice 07:30 - -
Objazda - 13:50 15:40
Nowy Dwór 07:32 - -
Kowalowice 07:35 13:55 15:45
Smogorzów 07:40 14:10 15:50
Głuszyna 07:50 14:20 15:55
Brzezinka 08:00 14:30 16:00
Głuszyna 08:05 14:40 16:05
Smogorzów 08:15 14:50 16:10
Pawłowice Namysłowskie - 15:00 -
Kowalowice 08:20 15:05 16:15
Baldwinowice - 15:12 -
Objazda 08:25 15:17 16:20
Józefków (skrzyż.) 08:27 15:20 16:22
Namysłów 08:35 15:28 16:30


Trasa Namysłów - Woskowice Małe - Namysłów

Przystanek Godziny odjazdów
Kurs I II III
Namysłów 8:15 11:40 15:20
Kamienna 8:20 11:45 15:25
Rychnów 8:23 11:48 15:28
Bukowa Śląska 8:28 11:53 15:33
Woskowice Małe 8:35 12:00 15:40
Bukowa Śląska 8:42 12:07 15:47
Rychnów 8:47 12:12 15:52
Kamienna 8:50 12:15 15:55
Namysłów 8:55 12:20 16:00


Trasa Brzozowiec - Namysłów - Brzozowiec 

*zmiana od dnia 29.03.2021 r. - 09.04.2021 r. 

Brzozowiec 08:00* Namysłów 11:00 Namysłów 15:30
Mikowice 08:05* Smarchowice Wielkie 11:05 Smarchowice Wielkie 15:35
Przeczów 08:10* Nowe Smarchowice 11:10 Nowe Smarchowice 15:40
Niwki 08:12* Żaba 11:15 Żaba 15:43
Smarchowice Śląskie 08:15* Krzemieniec 11:20 Krzemieniec 15:45
Barzyna 08:18* Minkowskie 11:25 Minkowskie 15:50
Ligota Książęca 08:20* Ligota Książęca 11:30 Ligota Książęca 15:55
Minkowskie 08:25* Brzozowiec 11:35 Barzyna 15:58
Krzemieniec 08:28* Mikowice 11:40 Smarchowice Śląskie 16:00
Żaba 08:30* Przeczów 11:45 Niwki 16:05
Nowe Smarchowice 08:35* Niwki 11:47 Przeczów 16:10
Smarchowice Wielkie 08:38* Smarchowice Śląskie 11:50 Mikowice 16:15
Namysłów 08:45* Namysłów 12:00 Brzozowiec 16:20

 

Miasta partnerskie

Herb - Nebelschutz.jpegNebelschütz Herb - Linz.jpegLinz Herb - Hlucin.jpegHlučin Herb - Jaremcze.jpegJaremczeHerb - Kiskore.jpegKisköre Herb - Zagon.jpegZagon

Polecane