×
Wyszukaj w serwisie

Rozkład jazdy autobusów w 2022 roku

Rozkład jazdy autobusów od 1 września 2022 r. (dni robocze)

Trasa Namysłów - Brzezinka - Namysłów

Przystanek Godziny odjazdów
Namysłów - 07:15 13:40 15:30
Józefków (skrzyż.) - - 13:48 15:38
Baldwinowice - 07:25 - -
Objazda - - 13:50 15:40
Nowy Dwór - 07:27 - -
Kowalowice - 07:30 13:55 15:45
Smogorzów - 07:35 14:10 15:50
Głuszyna - 07:45 14:20 15:55
Brzezinka 6:50 07:55 14:30 16:00
Głuszyna 6:55 08:00 14:40 16:05
Smogorzów 7:00 08:10 14:50 16:10
Pawłowice Namysłowskie - - 15:00 -
Kowalowice 7:05 08:15 15:05 16:15
Baldwinowice - - 15:12 -
Objazda 7:10 08:20 15:17 16:20
Józefków (skrzyż.) 7:12 08:22 15:20 16:22
Namysłów 7:20 08:30 15:28 16:30


Trasa Namysłów-Rychtal-Namysłów

Przystanek Godziny odjazdów
Kurs I II1 III2 IV
Namysłów - - 11:40 15:40
Namysłów Bohaterów Warszawy - - 11:44 15:44
Kamienna - - 11:47 15:47
Rychnów - - 11:50 15:50
Bukowa Śląska - - 11:55 15:55
Woskowice Małe - - 12:00 16:00
Baldwinowice - - - 16:09
Igłowice D - - - 16:14
Skoroszów - -- - 16:17
Rychtal 6:30 -- - 16:20
Skoroszów 6:33 - - -
Igłowice 6:36 - - -
Baldwinowice 6:41 - - -
Woskowice Małe 6:50 08:15 12:00 -
Bukowa Śląska 6:55 08:20 12:05 16:25
Rychnów 7:00 08:25 12:10 16:30
Kamienna 7:03 08:28 12:13 16:35
Namysłów Bohaterów Warszawy 7:06 08:32 12:17 16:38
Namysłów  7:10 08:35 12:20 16:40

1) kursuje w dni wolne od nauki szkolnej

2) kursuje we wtorki i piątki


Trasa Brzozowiec - Namysłów - Brzozowiec 

Brzozowiec 06:20 Namysłów 11:00 Namysłów 16:10
Mikowice 06:30 Smarchowice Wielkie 11:07 Smarchowice Wielkie 16:17
Przeczów 06:35 Nowe Smarchowice 11:10 Nowe Smarchowice 16:20
Niwki 06:38 Żaba 11:13 Żaba 16:23
Smarchowice Śląskie 06:42 Krzemieniec 11:15 Krzemieniec 16:25
Barzyna 06:45 Minkowskie 11:20 Minkowskie 16:30
Ligota Książęca 06:50 Ligota Książęca 11:25 Ligota Książęca 16:35
Minkowskie 06:55 Brzozowiec 11:35 Barzyna 16:45
Krzemieniec 07:00 Mikowice 11:40 Smarchowice Śląskie 16:48
Żaba 07:02 Przeczów 11:45 Niwki 16:53
Nowe Smarchowice 07:05 Niwki 11:48 Przeczów 16:58
Smarchowice Wielkie 07:08 Smarchowice Śląskie 11:53 Mikowice 17:03
Namysłów 07:15 Namysłów 12:00 Brzozowiec 17:10

 

Trasa Wilków-Dziadowa Kłoda-Namysłów  - autobusy nie kursują w dni wolne od nauki szkolnej

  odjazd przyjazd
Wilków 06:20 16:37
Jakubowice 06:26 16:25
Idzikowice 06:28 16:23
Pawłowice 06:31 16:20
Wygoda 06:34 16:17
Dalborowice 06:37 16:16
Dziadowa Kłoda 1 06:41 16:14
Dziadowa Kłoda 2 06:45 16:13
Radzowice 06:50 16:08
Lipka 06:59 16:02
Miłowice 07:04 15:55
Gołębice 07:10 15:53
Wygoda 07:13 15:51
Pawłowice 07:18 15:48
Idzikowice 07:21 15:45
Jakubowice 07:23 15:43
Krzyków 07:26 15:40
Smarchowice Małe 07:29 15:37
Namysłów (szkoły średnie) 07:35 -
Namysłów 07:50 15:30
  przyjazd odjazd

 

 

 

 

Miasta partnerskie

Herb - Nebelschutz.jpegNebelschütz Herb - Linz.jpegLinz Herb - Hlucin.jpegHlučin Herb - Jaremcze.jpegJaremczeHerb - Kiskore.jpegKisköre Herb - Zagon.jpegZagon

Polecane