Wybory samorządowe - więcej informacji

×
Wyszukaj w serwisie

Nauka zdalna w Gminie Namysłów

Szanowni Państwo

Od poniedziałku, tj. 9 listopada 2020 r. zawieszone zostają zajęcia stacjonarne dla uczniów klas I-III szkół podstawowych. Tym samym, do 29.11.2020 r. wszyscy uczniowie będą uczyć się w domu.

Od poniedziałku dzieci, których rodzice zatrudnieni są w podmiotach wykonujących działalność leczniczą oraz realizujących zadania publiczne w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 będą miały zapewnione zajęcia opiekuńcze na świetlicach szkolnych.

Dla uczniów klas VIII zostaną zorganizowane konsultacje indywidualne lub w małych grupach. Informacje dotyczące organizacji „zdalnego nauczania” dostępne są na stronach internetowych i w dziennikach elektronicznych wszystkich szkół.

W chwili obecnej, bez zmian, działają przedszkola w Gminie Namysłów. Dowozy do przedszkoli odbywać się będą na dotychczasowych zasadach. Proszę pamiętać, że „covidowa” rzeczywistość, z którą się obecnie mierzymy, może wymusić na nas konieczność zamknięcia również przedszkoli, gdy wystąpią przesłanki zagrażające zdrowiu
i bezpieczeństwu dzieci. Dlatego proszę na bieżąco śledzić informacje zamieszczane w systemie 4parents, mediach społecznościowych, na stronach internetowych placówek.  

Szanowni Państwo, wiem, jak trudny jest to czas zarówno dla uczniów, rodziców, nauczycieli jak i dyrektorów oraz jak ważne jest przestrzeganie zaleceń związanych z sytuacją epidemiologiczną w kraju. Dlatego proszę wszystkich o wyrozumiałość i cierpliwość, życząc jednocześnie dużo zdrowia.

 

                                                                                                                                                     Burmistrz Namysłowa

                                                                                                                                                     dr Bartłomiej Stawiarski

Miasta partnerskie

Herb - Nebelschutz.jpegNebelschütz Herb - Linz.jpegLinz Herb - Hlucin.jpegHlučin Herb - Jaremcze.jpegJaremczeHerb - Kiskore.jpegKisköre Herb - Zagon.jpegZagon

Polecane