×
Wyszukaj w serwisie

Gry terenowe sposobem na nudę

Zapraszamy wszystkich namysłowian do aktywnego spędzania ferii poprzez włączenie się do zabawy w trzy nowe gry terenowe, przygotowane we współpracy z Namysłowskim Ośrodkiem Kultury, zwane Questami, o następującej tematyce:

1) Ścieżkami Średniowiecznego Namysłowa - wyprawa prowadzi uliczkami Namysłowa i prezentuje liczne zabytki związane ze średniowieczną historią naszego miasteczka.

2) Skarby Namysłowskich Lasów - wyprawa prowadzi przez namysłowski las trasą ścieżki edukacyjnej, z której można dowiedzieć się o zwierzętach i roślinach, jakie można spotkać w lesie oraz o zagrożeniach i korzyściach płynących z gospodarki leśnej.

3) W poszukiwaniu smoka na Namysłowskiej Ziemi - quest prowadzi po miejscowościach ziemi namysłowskiej, przedstawiając Smoczą Legendę związaną ze Smogorzowem, która tłumaczy skąd wywodzą się nazwy tutejszych miejscowości: Namysłowa i okolicznych wsi. Na trasie wyprawy zwiedzisz ciekawe miejsca i zabytki ukazujące historię regionu.

RYNEK - miniatura.jpeg
PRZYRODA - miniatura.jpeg
SMOK - miniatura.jpeg

Pobierz karty do gry, klikając w miniaturki.

Dla pierwszych 10 osób, które rozwiążą wszystkie 3 wyprawy i zgłoszą się do Urzędu Miejskiego w Namysłowie do Wydziału Promocji i Rozwoju z uzupełnionymi kartami przygotowaliśmy upominki promocyjne.

Questy można także przebyć przy pomocy bezpłatnej aplikacji mobilnej pod adresem https://questy.org.pl/aplikacja-mobilna

Zachęcamy do wspólnej zabawy i poznawania naszych lokalnych atrakcji.

IMG_0794.jpeg

Miasta partnerskie

Herb - Nebelschutz.jpegNebelschütz Herb - Linz.jpegLinz Herb - Hlucin.jpegHlučin Herb - Jaremcze.jpegJaremczeHerb - Kiskore.jpegKisköre Herb - Zagon.jpegZagon

Polecane