×
Wyszukaj w serwisie

Zimowe utrzymanie dróg i chodników

W związku z nastaniem trudnych warunków drogowych i pogodowych, przypominamy Państwu kto odpowiada za zimowe utrzymanie dróg i chodników w Namysłowie, Gminie Namysłów oraz na terenie powiatu namysłowskiego, a także gdzie należy zgłaszać wszelkie zauważone zagrożenia wpływające na bezpieczeństwo i zdrowie osób przemieszczających się po chodnikach i traktach pieszych oraz drogach:

  • Za zimowe utrzymanie dróg i chodników gminnych oraz dróg wewnętrznych odpowiedzialny jest Zakład Wodociągów i Usług Komunalnych "Ekowod” Sp. z o.o. w Namysłowie. Problemy związane z prawidłowym utrzymaniem tych dróg należy zgłaszać pod nr telefonu: 77 410 52 22.
  • Na terenie powiatu namysłowskiego, w sprawie zimowego utrzymania dróg (powiatowych) należy się kontaktować z Wydziałem Dróg w Starostwie Powiatowym pod nr telefonu: 77 410 36 95 wew. 219 lub kom. 513 141 539.
  • Zimowym utrzymaniem dróg wojewódzkich zajmuje się Zarząd Dróg Wojewódzkich w Opolu, nr telefonu: 34 350 91 99, a w sprawie dróg krajowych należy się kontaktować z Centralnym Punktem Prowadzenia Akcji Zimowej, Odwód Drogowy w Kluczborku, pod nr telefonu: 77 418 25 35.

Za odśnieżanie chodników przyległych do nieruchomości odpowiada jej właściciel, natomiast na terenie osiedli Namysłowskiej Spółdzielni Mieszkaniowej problemy z tym związane można zgłaszać pod numerem telefonu: 77 410 15 65.

Mapa dróg miejskich

Mapa dróg gminnych 

IMG_2563.jpeg

Miasta partnerskie

Herb - Nebelschutz.jpegNebelschütz Herb - Linz.jpegLinz Herb - Hlucin.jpegHlučin Herb - Jaremcze.jpegJaremczeHerb - Kiskore.jpegKisköre Herb - Zagon.jpegZagon

Polecane