×
Wyszukaj w serwisie

Kolejny oczyszczacz powietrza trafił do namysłowskiego przedszkola

W dniu 25 marca br., w trosce o polepszenie jakości powietrza, którym oddychają dzieci oraz w celu zwrócenia uwagi na problem zanieczyszczeń, z którym boryka się cała Polska, wspólnie z przedstawicielem Fundacji Movello Twój Dobry Ruch Panem Dawidem Pabiniakiem, przy udziale Dyrektor placówki Marzeny Kosakiewicz, Burmistrza Namysłowa Bartłomieja Stawiarskiego oraz Wiceburmistrz Eweliny Moniuszko-Czuczwary, przekazano kolejny oczyszczacz powietrza.

Dzięki pozyskanym sponsorom, a także dzięki zaangażowaniu dzieci i ich rodziców, urządzenie trafiło do trzeciego już oddziału Przedszkola nr 3 w Namysłowie - grupy Żabki. Łącznie do naszych placówek trafiło już 20 oczyszczaczy powietrza.

- Dziękuję Fundacji Movello i Panu Dawidowi Pabiniakowi za bardzo dobrą współpracę i wiele wspólnych akcji, wszystkim Sponsorom i oczywiście naszym Mieszkańcom, dzięki którym kolejne urządzenia trafiają do naszych szkół i przedszkoli, poprawiając tym samym jakość powietrza – powiedział Burmistrz Namysłowa Bartłomiej Stawiarski.

 

W związku z faktem, iż działania te cieszą się coraz większym zainteresowaniem i następne placówki oświatowe w gminie zostają wyposażone w kolejne oczyszczacze powietrza, zachęcamy wszystkich do codziennej aktywności i wspierania krokami kolejnych proekologicznych inicjatyw korzystając z aplikacji „Movello”.


 

Miasta partnerskie

Herb - Nebelschutz.jpegNebelschütz Herb - Linz.jpegLinz Herb - Hlucin.jpegHlučin Herb - Jaremcze.jpegJaremczeHerb - Kiskore.jpegKisköre Herb - Zagon.jpegZagon

Polecane