×
Wyszukaj w serwisie

Z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych

W dniu 26 marca br., z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych na namysłowskim Rynku stanęły nowe ozdoby świąteczne, by chociaż w takim stopniu przywrócić w naszym mieście trochę „normalności”, zwłaszcza w trakcie trwających w całym kraju obostrzeń.

Nie zapomniano również o najmłodszych mieszkańcach Gminy Namysłów, dla których przygotowano drobne upominki. Niestety ze względu na panujące obostrzenia, osobiste spotkania ze wszystkimi dziećmi nie były możliwe, dlatego też „wesoły zając" w asyście świątecznego "kurczaka” część upominków rozdawali dzieciom napotkanym tego dnia na namysłowskim Rynku i placach zabaw, a druga cześć została przekazane do rąk sołtysów, którzy wręczali je najmłodszym mieszkańcom swoich wsi.

 

- Pomimo panujących obostrzeń, chcieliśmy dać naszym Mieszkańcom w tym przedświątecznym okresie odrobinę „normalności” i wytchnienia od covidowej rzeczywistości. Pamiętajmy, aby dbać o siebie i o innych, abyśmy zbliżające się Święta Wielkanocne mogli spędzić szczęśliwie w gronie najbliższej rodziny – powiedział Burmistrz Namysłowa Bartłomiej Stawiarski.

 


 

Miasta partnerskie

Herb - Nebelschutz.jpegNebelschütz Herb - Linz.jpegLinz Herb - Hlucin.jpegHlučin Herb - Jaremcze.jpegJaremczeHerb - Kiskore.jpegKisköre Herb - Zagon.jpegZagon

Polecane