×
Wyszukaj w serwisie

Czujnik powietrza trafił już do Szkoły Podstawowej nr 3 w Namysłowie

Zaczynamy bitwę o kolejny czujnik powietrza!

Czujnik powietrza trafił już do Szkoły Podstawowej nr 3 w Namysłowie, a jego pomiary można śledzić już na naszej stronie internetowej w zakładce: https://namyslow.eu/4989/jakosc-powietrza.html

Strażnik Powietrza to akcja, w której zbieramy środki pieniężne na zakup kolejnego czujnika smogu. Czas trwania akcji wynosi 30 dni. Przekazując swoje kroki możesz wybrać, gdzie zainstalujemy urządzenie. Gmina została podzielona na parę dzielnic. Ta lokalizacja, której mieszkańcy zaangażują się najbardziej - wygra i to właśnie tam znajdzie się „Strażnik”. Czujniki smogu są bardzo ważnymi urządzeniami, pozwalającymi ocenić ilość zanieczyszczeń znajdujących się w powietrzu. Dzięki nim mieszkańcy mogą świadomie podjąć decyzję o wyjściu na zewnątrz. Zbierane dane mają również znaczenie dla lokalnych służb, które dzięki znajomości zbieranych danych są w stanie wykrywać mieszkańców, którzy wbrew społecznej odpowiedzialności, palą w kominach śmieciami- zatruwając tym samym nasze wspólne powietrze.

Lokalizacje do wyboru: 1.Przedszkole nr 5 w Namysłowie; 2.Szkoła Podstawowa nr 1 w Namysłowie; 3.Stadion Miejski w Namysłowie; 4.ZSP w Smarchowicach Wielkich; 5.OSP Głuszyna; 6.ZSP Ligota Książęca; 7.OSP Smarchowice Śląskie; 8.OSP Rychnów.

Za wsparcie akcji dziękujemy Namysłowskim Firmom, które na co dzień dbają o Wasze zdrowie wymieniając Wasze kroki na rabaty. #wydreptajrabaty.

Dbajmy o zdrowie i nie przestawajmy dreptać spacerując razem z Movello!

 

vg umhjftmu jhcfgt.png

 

Miasta partnerskie

Herb - Nebelschutz.jpegNebelschütz Herb - Linz.jpegLinz Herb - Hlucin.jpegHlučin Herb - Jaremcze.jpegJaremczeHerb - Kiskore.jpegKisköre Herb - Zagon.jpegZagon

Polecane