×
Wyszukaj w serwisie

#mojaflaga na Dzień Flagi RP

W imieniu koordynatorów Programu "Niepodległa Polska Stulecie Odzyskania Niepodległości", zapraszamy do włączenia się do akcji #mojaflaga organizowanej z okazji Dnia Flagi Rzeczypospolitej Polskiej w dniu 2 maja br. 

Zachęcamy do sfotografowania swojej flagi i podzielania się zdjęciem w mediach społecznościowych z oznaczeniem #mojaflaga.

flaga_sociale-niepodlegla_820x360-2048x899.png

W akcji #mojaflaga dotychczas brali udział miedzy innymi: Adam Małysz, Marcin Gortat i Energa Basket Liga, Tour de Pologne i Czesław Lang oraz czołowi polscy lekkoatleci tacy, jak: Adam Kszczot, Konrad Bukowiecki, Paweł Wojciechowski czy Marcin Lewandowski. W promocję akcji angażowały się również: Polski Komitet Olimpijski, Polska Liga Siatkowa i profil Łączy Nas Piłka. Ambasadorami akcji są też wszyscy Polacy, którzy wywieszają biało-czerwoną podczas świąt państwowych i w ważnych momentach życia. 

Dotychczas w internecie akcja #mojaflaga przyciągnęła uwagę ponad miliona internautów. Mamy nadzieję, że i w tym roku pod hasztagiem znajdziemy setki tysięcy powiewających biało-czerwonych flag. Wystarczy wywiesić je przed domem, na balkonie czy w miejscu pracy, zrobić zdjęcie i umieścić w social mediach z odpowiednim oznaczeniem. Nie musi to być duża flaga, możemy uszyć ją sami, albo zrobić z papieru.

Ważne, abyśmy pokazali, że w tym dniu jednoczą nas barwy narodowe.

Zachęcamy wszystkich Polaków i przyjaciół Polski do przyłączenia się do wspólnego  świętowania Dnia Flagi RP także w tym roku!

Szczegółowe informacje dostępne są na stronie "Niepodległa Polska Stulecie Odzyskania Niepodległości".

Miasta partnerskie

Herb - Nebelschutz.jpegNebelschütz Herb - Linz.jpegLinz Herb - Hlucin.jpegHlučin Herb - Jaremcze.jpegJaremczeHerb - Kiskore.jpegKisköre Herb - Zagon.jpegZagon

Polecane