×
Wyszukaj w serwisie

Rekrutacja uzupełniająca na wolne miejsca do przedszkoli

REKRUTACJA UZUPEŁNIAJĄCA NA WOLNE MIEJSCA W PRZEDSZKOLACH NA ROK SZKOLNY 2021/2022

Przypominamy, że już we wtorek, tj. 4 maja 2021 r. rusza rekrutacja uzupełniająca do publicznych przedszkoli Gminy Namysłów, która będzie prowadzona z wykorzystaniem systemu elektronicznego, poprzez stronę w następujących jednostkach:

  1. Przedszkolu w Bukowie Śląskiej – do grupy 3-4 latków oraz 5-6 latków;
  2. Przedszkolu w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Głuszynie – do grupy 3-4 latków, 5 latków oraz 6-latków;
  3. Przedszkolu w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Jastrzębiu – do grupy 3-4-5 latków.

 ETAPY I TERMINY REKRUTACJI UZUPEŁNIAJĄCEJ

L.p. Etapy Terminy
1. Składanie wniosków o przyjęcie do przedszkola wraz z dokumentami potwierdzającymi spełnienie przez kandydata warunków lub kryteriów rekrutacyjnych. od 4 do 10 maja 2021 r.
2. Weryfikacja przez komisję rekrutacyjną wniosków oraz dołączonych dokumentów potwierdzających spełnienie przez kandydata warunków lub kryteriów rekrutacyjnych. od 11 do 14 maja 2021 r.
3.  Podanie do publicznej wiadomości przez komisję rekrutacyjną listy kandydatów zakwalifikowanych i kandydatów niezakwalifikowanych. 17 maja 2021 r.
4. Potwierdzenie przez rodzica kandydata woli przyjęcia do przedszkola w postaci pisemnego oświadczenia. do 21 maja 2021 r.
5. Podanie do publicznej wiadomości przez komisję rekrutacyjną listy kandydatów przyjętych i kandydatów nieprzyjętych. 24 maja 2021 r.

Szczegółowe informacje dot. kryteriów rekrutacji znajdują się pod linkiem.

Miasta partnerskie

Herb - Nebelschutz.jpegNebelschütz Herb - Linz.jpegLinz Herb - Hlucin.jpegHlučin Herb - Jaremcze.jpegJaremczeHerb - Kiskore.jpegKisköre Herb - Zagon.jpegZagon

Polecane