×
Wyszukaj w serwisie

Pamiętasz o mnie? Pomóż mi spisać się przez internet.

Spisanie się w organizowanych co 10 lat narodowych spisach powszechnych jest obowiązkiem każdego z nas. Spisywaliśmy się kiedyś, spisujemy się obecnie i spisywać się będziemy w przyszłości - o ile nic w polskim porządku prawnym się nie zmieni.

W związku z obecną sytuacją epidemiczną bezpośredni kontakt rachmistrza spisowego nie jest możliwy co powoduje, że osoby starsze, którym tak wiele przecież zawdzięczamy, nie są w stanie samodzielnie spełnić swojego obowiązku. Pomimo wielkiej mobilizacji tej grupy wiekowej, jaką obserwujemy m.in. przy stanowisku do samospisu w Urzędzie Miejskim w Namysłowie, pomimo wzajemnego wsparcia sąsiadów, w dalszym ciągu są seniorzy, którzy oczekują na wsparcie i pomoc w wypełnieniu tego obowiązku.

Szanowni Państwo - każdy z nas ma prawdopodobnie w swojej rodzinie seniora. Może warto zapytać czy nie potrzebuje naszej pomocy w dokonaniu samospisu internetowego. Aplikacja dostępna jest na stronie internetowej NSP 2021.
 

Pomóz mi sie spisać przez internet.png

Miasta partnerskie

Herb - Nebelschutz.jpegNebelschütz Herb - Linz.jpegLinz Herb - Hlucin.jpegHlučin Herb - Jaremcze.jpegJaremczeHerb - Kiskore.jpegKisköre Herb - Zagon.jpegZagon

Polecane