×
Wyszukaj w serwisie

Stypendia Burmistrza Namysłowa za szczególnie osiągnięcia edukacyjne oraz sportowe

W związku z zakończeniem roku szkolnego 2020/2021 Burmistrz Namysłowa, działając na podstawie Uchwały nr 379/VIII/21 z dnia 11 lutego 2021 r. Rady Miejskiej w Namysłowie, przyznał uczniom namysłowskich szkół podstawowych stypendium w formie jednorazowej nagrody pieniężnej za szczególne osiągnięcia edukacyjne oraz sportowe. Stypendium otrzymało 190 uczniów z tytułu  uzyskania średniej z końcowych ocen klasyfikacyjnych 5,30 i więcej oraz za osiągnięcia w konkursach przedmiotowych i sportowych etapu co najmniej wojewódzkiego.

Koniec roku szkolnego jest także okazją do wręczenia nagród rzeczowych i dyplomów dla 38 uczniów, którzy zajęli I-III miejsce w etapie gminnym Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych oraz I-III miejsce w turnieju bezpieczeństwa ruchu drogowego.

W dniu 22.06.2021 r., w imieniu Burmistrza Bartłomieja Stawiarskiego, dyplomy i nagrody wręczała Zastępca Burmistrza Ewelina Moniuszko-Czuczwara. Nagrodzeni zostali uczniowie ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Namysłowie, Szkoły Podstawowej nr z Oddziałami Dwujęzycznymi w Namysłowie, Szkoły Podstawowej nr 3 w Namysłowie, Szkoły Podstawowej w Kamiennej, Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Jastrzębiu, Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Głuszynie i Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Smarchowicach Wielkich. Spotkanie z uczniami ze Szkoły Podstawowej nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi w Namysłowie oraz ze Szkoły Podstawowej nr 5 w Namysłowie odbędzie się w czwartek, tj. 24.06.2021 r. Wydarzenie będzie transmitowane online na profilu Facebook Urzędu Miejskiego w Namysłowie.

 

Miasta partnerskie

Herb - Nebelschutz.jpegNebelschütz Herb - Linz.jpegLinz Herb - Hlucin.jpegHlučin Herb - Jaremcze.jpegJaremczeHerb - Kiskore.jpegKisköre Herb - Zagon.jpegZagon

Polecane