×
Wyszukaj w serwisie

Wakacyjna niedziela na namysłowskim Rynku wypełniona atrakcjami

Za nami kolejna wakacyjna niedziela, podczas której w ramach Letniej Sceny NOK,  Namysłowski Ośrodek Kultury przygotował w Rynku w Namysłowie wiele ciekawych atrakcji dla mieszkańców i sympatyków naszego urokliwego miasta w każdym wieku.

Najpierw zgromadzoną publiczność rozbawił i włączył do zabawy Ian Deadly - komik pochodzący z Wielkiej Brytanii, który w swoim ulicznym show prezentowanym w ramach cyklu Międzynarodowych Teatrów Ulicznych „BUSKER TOUR”, łączy różne dyscypliny cyrkowe z dużą dawką humoru.Ten artysta z 15-letnim doświadczeniem, wykorzystując różne rekwizyty, proponuje nam wzięcie udziału w spektaklu komediowo-cyrkowym,  wypełnionym improwizacjami, żonglerką maczugami, hula-hop, manipulacją kapeluszami i z wybuchowym finałem. Numery ze scenariusza przeplatają się z improwizacją. Nikt nie jest w stanie przewidzieć, czy tym razem efektem będzie historia miłosna, czy tragikomedia. Busker Tour to wydarzenia z udziałem artystów ulicznych z całego świata organizowane przez Małgorzatę Węglarz. Biorą w nich udział akrobaci, iluzjoniści, tancerze, muzycy i reprezentacji innych dyscyplin artystycznych i cyrkowych.

Następna atrakcja - Mini Festiwal Baniek Mydlanych - przyciągnęła najmłodszych mieszkańców Namysłowa, ale była to także doskonała zabawa dla wszystkich, bez wyjątków i ograniczeń wiekowych. Dzięki niej każdy, kto chciał poczuć się jak dziecko, a przy okazji chciał pozwolić wyszaleć się swoim dzieciom, nie mógł przegapić tego wydarzenia! Organizatorzy - niezawodna ekipa animatorów i instruktorów NOK - przygotowała dla dzieci: wiaderka, dużo darmowego płynu, różdżki, przyrządy i akcesoria do puszczania baniek. Była także niepowtarzalna okazja do zrobienia sobie zdjęcia z Myszką Miki i Myszką Minnie.

Ostatnim miłym niedzielnym akcentem był koncert bluesowy Zespołu WIELEBNY BLUES BAND z Ostrowa Wielkopolskiego, który powstał w 1997 r. i gra własne kompozycje do własnych tekstów. Pełne pozytywnej energii występy Zespołu oraz wpadające w ucho utwory, zawsze ubarwione są nietuzinkowym poczuciem humoru księdza Arka, który ma wyjątkowo dobry kontakt z publicznością.

 

 

Miasta partnerskie

Herb - Nebelschutz.jpegNebelschütz Herb - Linz.jpegLinz Herb - Hlucin.jpegHlučin Herb - Jaremcze.jpegJaremczeHerb - Kiskore.jpegKisköre Herb - Zagon.jpegZagon

Polecane