×
Wyszukaj w serwisie

Fotopułapki oraz przenośne kamery

Szanowni Państwo informujemy, że w najbliższym czasie w obszarze przestrzeni publicznej będą montowane (zgodnie z przepisami prawa) fotopułapki oraz przenośne kamery, w miejscach, gdzie pojawiają się nielegalnie podrzucane odpady. Montaż fotopułapek ma przyczynić się do wykrycia osób zaśmiecających naszą gminę. Gdy fotopułapka zarejestruje osobę, która wyrzuca śmieci w miejscu do tego nieprzeznaczonym, materiał dowodowy zostanie przekazany policji oraz Straży Miejskiej w Namysłowie, w celu ustalenia sprawcy i ukarania odpowiedniej wysokości mandatem karnym. Pojawianie się dzikich wysypisk to uciążliwe dla nas wszystkich zjawisko, które niszczy krajobraz i estetykę naszej gminy. 

Dlatego będziemy stale monitorować sytuację, a kamery będą zmieniały swoją lokalizację w zależności od potrzeb. Inwestycja przyniesie nie tylko korzyści ekologiczne, ale i finansowe. Likwidacja dzikich wysypisk ciąży bowiem na właścicielu terenu.

Nie bądźmy obojętni i dbajmy o naszą gminę!

IMG_4923.jpeg

Miasta partnerskie

Herb - Nebelschutz.jpegNebelschütz Herb - Linz.jpegLinz Herb - Hlucin.jpegHlučin Herb - Jaremcze.jpegJaremczeHerb - Kiskore.jpegKisköre Herb - Zagon.jpegZagon

Polecane