×
Wyszukaj w serwisie

Ostatnie mobilne punkty spisowe w Namysłowie, Ligotce, Ziemiełowicach, Krasowicach oraz Łączanach

Najbliższe dwa tygodnie są ostatnimi, kiedy na terenie naszej gminy uruchamiane będą mobilne punkty spisowe. Ostatnie punkty zostaną zorganizowane w miejscowościach: Namysłów, Ligotka, Ziemiełowice, Krasowice oraz Łączany. Mieszkańcy tych miejscowości będą mieli okazję u siebie, na miejscu, uzyskać bezpłatną pomoc rachmistrza przy wypełnieniu formularza spisowego, spełniając tym samym swój ustawowy obowiązek dot. udziału w organizowanych spisach powszechnych.

Możliwość skorzystania z pomocy rachmistrza będzie również w dniu 29 sierpnia 2021 r. na błoniach w Namysłowie, w trakcie odbywających się w tym dniu Dożynek Gminnych.

Mobilne punkty spisowe zostaną uruchomione w miejscowościach:

  • Namysłów (błonia), w dniu 29 sierpnia 2021 r., w godz. 14:00 - 20:00,
  • Ligotka (świetlica), w dniu 30 sierpnia 2021 r., w godz. 16:00 - 18:00,
  • Ziemiełowice (świetlica), w dniu 31 sierpnia 2021 r., w godz. 16:00 - 18:00,
  • Krasowice (świetlica), w dniu 1 września 2021 r., w godz. 16:00 – 18:00,
  • Łączany (świetlica), w dniu 6 września 2021 r., w godz. 16:00 - 18:00.

Zapraszamy w szczególności seniorów oraz osoby mające trudności z obsługą komputera lub osoby posiadające ograniczony dostęp do internetu.

Jako Gminne Biuro Spisowe raz jeszcze dziękujemy wszystkim osobom, zaangażowanym w organizację mobilnych punktów spisowych. Sołtysom, Radom Sołeckim, Proboszczom oraz współpracującym z nami rachmistrzom spisowym. Wszystkim, którzy podejmują trud w przekonywaniu mieszkańców do spisania się w ramach trwającego Narodowego Spisu Powszechnego Ludności i Mieszkań.

Przypominamy, że udział w Narodowym Spisie Powszechnym Ludności i Mieszkań 2021 jest obowiązkowy. Odmowa udziału w spisie powszechnym wiąże się z możliwością nałożenia kary grzywny, co jest ujęte w art. 57 ustawy o statystyce publicznej.

Mobilny punkt spisowy - Namysłów (29-08-2021).jpeg

Mobilny punkt spisowy - Ligotka.jpeg

Mobilny punkt spisowy - Ziemiełowice.jpeg

Mobilny punkt spisowy - Krasowice.jpeg

Mobilny punkt spisowy - Łączany.jpeg

Miasta partnerskie

Herb - Nebelschutz.jpegNebelschütz Herb - Linz.jpegLinz Herb - Hlucin.jpegHlučin Herb - Jaremcze.jpegJaremczeHerb - Kiskore.jpegKisköre Herb - Zagon.jpegZagon

Polecane