×
Wyszukaj w serwisie

Dodatkowe mobilne punkty spisowe w Namysłowie

W związku z dużym zainteresowaniem mieszkańców Namysłowa mobilnym punktem spisowym, zorganizowanym w trakcie trwania tegorocznych Dożynek Gminnych, została podjęta decyzja o zorganizowaniu dodatkowych dwóch takich punktów, które będą do Państwa dyspozycji w dwie niedziele września, tj. 12 września 2021 r. oraz 26 września 2021 r. Punkty te, jak dotychczas, zostaną usytuowane na płycie rynku.

Wszyscy mieszkańcy gminy będą mieli prawdopodobnie ostatnią okazję, aby uzyskać bezpłatną pomoc rachmistrza przy wypełnieniu formularza spisowego w takiej formie, spełniając tym samym swój ustawowy obowiązek dot. udziału w organizowanych spisach powszechnych. Zakończenie organizowania mobilnych punktów spisowych nie oznacza jednak, że będą Państwo pozbawieni wsparcia w tym zakresie. W dalszym ciągu bowiem możecie się Państwo spisać za pomocą formularza na stronie https://spis.gov.pl lub czekać na wywiad bezpośredni lub telefoniczny z rachmistrzem - jak to miało miejsce do tej pory. Możecie Państwo również skorzystać ze stanowiska do samospisu udostępnionego dla Państwa w Urzędzie Miejskim w Namysłowie.

Mobilne punkty spisowe zostaną uruchomione:

  • Namysłów (płyta rynku), w dniu 12 września 2021 r., w godz. 15:00 - 17:00,
  • Namysłów (płyta rynku), w dniu 26 września 2021 r., w godz. 15:00 - 17:00.

Zapraszamy w szczególności seniorów oraz osoby mające trudności z obsługą komputera lub osoby posiadające ograniczony dostęp do internetu.

Jako Gminne Biuro Spisowe raz jeszcze dziękujemy wszystkim osobom, zaangażowanym w organizację mobilnych punktów spisowych. Namysłowskiemu Ośrodkowi Kultury, Sołtysom, Radom Sołeckim, Proboszczom oraz współpracującym z nami rachmistrzom spisowym. Wszystkim, którzy podejmują trud w przekonywaniu mieszkańców do spisania się w ramach trwającego Narodowego Spisu Powszechnego Ludności i Mieszkań.

Przypominamy, że udział w Narodowym Spisie Powszechnym Ludności i Mieszkań 2021 jest obowiązkowy. Odmowa udziału w spisie powszechnym wiąże się z możliwością nałożenia kary grzywny, co jest ujęte w art. 57 ustawy o statystyce publicznej.

Mobilny punkt spisowy - Namysłów (12-09-2021).jpeg

Mobilny punkt spisowy - Namysłów (26-09-2021).jpeg

Miasta partnerskie

Herb - Nebelschutz.jpegNebelschütz Herb - Linz.jpegLinz Herb - Hlucin.jpegHlučin Herb - Jaremcze.jpegJaremczeHerb - Kiskore.jpegKisköre Herb - Zagon.jpegZagon

Polecane