Wybory samorządowe - więcej informacji

×
Wyszukaj w serwisie

VII Olimpiada Sportowa Seniorów

Wspólnym przemarszem uczestników, rozpaleniem olimpijskiego znicza oraz wciągnięciem flagi olimpijskiej na maszt, rozpoczęła się dnia 18 września br. na Stadionie Miejskim w Namysłowie organizowana po raz VII Olimpiada Sportowa Seniorów.

To sztandarowe dla środowiska naszych Seniorów wydarzenie, skupia co roku rzesze aktywnych uczestników, którzy w miły sposób rywalizują ze sobą w trakcie przygotowanych konkurencji sportowo - rekreacyjnych.

Olimpiada potwierdza po raz kolejny, że nasi Seniorzy to nie tylko osoby potrzebne nam w każdej rodzinie, służące rada, dzielące się doświadczeniem, ale i dobrzy, zaangażowani sportowcy, którzy tworzą wciąż aktywna i energiczna część naszego lokalnego społeczeństwa. 

Rozpoczynamy zatem sportowe zmagania, a naszych mieszkańców zapraszamy na Stadion Miejski w Namysłowie do wspólnego kibicowania.

 Organizatorami tegorocznej Olimpiada są: Namysłowska Rada Seniorów, Urząd Miejski w Namysłowie oraz Namysłowski Ośrodek Kultury.

 

Miasta partnerskie

Herb - Nebelschutz.jpegNebelschütz Herb - Linz.jpegLinz Herb - Hlucin.jpegHlučin Herb - Jaremcze.jpegJaremczeHerb - Kiskore.jpegKisköre Herb - Zagon.jpegZagon

Polecane