×
Wyszukaj w serwisie

Sondaż dotyczący logotypu dla Gminy Namysłów

Drodzy Mieszkańcy,

Nasza gmina dynamicznie się zmienia - widzicie kolejne powstające inwestycje, trwające remonty. Zmieniamy się, żeby wszystkim nam żyło się tu dobrze i wygodnie. Przyszedł też czas, aby wizualne aspekty wizerunku gminy zostały odświeżone, żeby oddawały kierunek w którym idziemy oraz akcentowały ważne dla nas założenia: rozwój, ambicje, otwartość, różnorodne szanse i możliwości.

Przez ostatnie kilka miesięcy Instytut Badawczy IPC Sp. z o.o. opracowywał dla nas logotyp i nowe hasło. Są one częścią szerszego dokumentu - strategii marki gminy - który pozwoli nam efektywniej prowadzić działania promocyjne. Przedstawiamy Państwu 3 propozycje (każda w dwóch wariantach). Jedne są bardziej tradycyjne, a inne łamią pewne schematy czy wyobrażenia. Ale chodzi nam o to, żeby charakteryzowały się prostotą, użytkowością i współgrały ze współczesnymi trendami komunikacyjnymi.

Uzupełnieniem znaku graficznego jest hasło – Przestrzeń tradycji i możliwości – informuje ono, że ważna jest dla nas tradycja (oraz, że w związku z tym można się tutaj spodziewać jej materialnych pamiątek – np. zabytków), ale równie istotne jest >tu i teraz< oraz patrzenie w przyszłość – ku szansom i możliwościom jakie budują potencjał Gminy Namysłów – dynamiki rozwoju/inwestycji, ale też bezpieczeństwa, spokoju, możliwość kontaktu z naturą, bliskości przestrzennej, atrakcyjności osadniczej.

Zanim zostanie podjęta decyzja, która z propozycji będzie naszym znakiem na kolejne lata, chcemy poznać Państwa wskazania. Każdy z nas ma inną wrażliwość estetyczną, każdemu podoba się coś innego, więc wybór - który w jakimś sensie dotyczy naszych gustów - prawdopodobnie będzie trudny i nie wszystkich w pełni usatysfakcjonuje. Ale miejcie Państwo na względzie, że strategia marki, elementy wizualne, przewidziane działania promocyjne mają "nieść" nową opowieść o Gminie Namysłów:

…o przestrzeni, która urzeka historią i tradycją, która oferuje wszystkim możliwość dobrego życia i dynamicznego rozwoju. Przestrzeni, która łączy spokój, bezpieczeństwo oraz otwartość na różnorodność. O gminie, której największą siłą są jej mieszkańcy – ambitni, przyjaźni, przedsiębiorczy i dumni. To opowieść o miejscu, które zapisuje się w sercach i umysłach – zarówno mieszkańców, jak i tych, którzy odwiedzają je tylko na krótko…

Sondaż potrwa do 20.10.2021 r.

Sondaż dotyczący logotypu dla Gminy Namysłów

Miasta partnerskie

Herb - Nebelschutz.jpegNebelschütz Herb - Linz.jpegLinz Herb - Hlucin.jpegHlučin Herb - Jaremcze.jpegJaremczeHerb - Kiskore.jpegKisköre Herb - Zagon.jpegZagon

Polecane