×
Wyszukaj w serwisie

Badanie kontrolne

Informujemy Państwa, że w dniach od 12 do 24 listopada br. Główny Urząd Statystyczny będzie prowadził badanie kontrolne w zakresie Narodowego Spisu Powszechnego Ludności i Mieszkań w 2021 r., które jest podstawowym sposobem oceny danych uzyskanych w ramach w/w spisu.

Badanie będzie realizowane na próbie 100 tys. uczestników, którzy zostali spisani w Narodowym Spisie Powszechnym Ludności i Mieszkań 2021. Ankieterzy będą kontaktować się telefonicznie z numeru: 22 828 88 88 z pełnoletnią osobą, która w spisie była pierwszym respondentem-reprezentantem. W trakcie wywiadu, będą zadawane pytania dotyczące m.in.: miejsca zamieszkania, poziomu wykształcenia, własności mieszkania czy sposobu realizacji spisu.

Udział w badaniu kontrolnym jest obowiązkowy, na mocy art. 27 ustawy z dnia 9 sierpnia 2019 r. o Narodowym Spisie Powszechnym Ludności i Mieszkań w 2021.

Każdy uczestnik badania będzie mógł zweryfikować tożsamość ankietera, samodzielnie poprzez stronę internetową spis.gov.pl lub dzwoniąc na infolinię 22 279 99 99.

Szczegółowe informacje dostępne są na stronie Głównego Urzędu Statystycznego 

Badanie kontrolne - plakat.jpeg

Miasta partnerskie

Herb - Nebelschutz.jpegNebelschütz Herb - Linz.jpegLinz Herb - Hlucin.jpegHlučin Herb - Jaremcze.jpegJaremczeHerb - Kiskore.jpegKisköre Herb - Zagon.jpegZagon

Polecane