×
Wyszukaj w serwisie

Ciepłe ubrania na wieszaku do wzięcia - Namysłów włącza się do corocznej akcji „Wymiany Ciepła”

IP - nagłówek.png

19.11.2021 r.

Idea jest tak prosta, że prościej się nie da! Potrzebujesz ciepła? Weź sobie ubranie. Chcesz pomóc? Zostaw coś na wieszaku!

Wzorem lat ubiegłych, Namysłów już po raz czwarty przystąpił do ogólnopolskiej akcji na rzecz osób biednych i potrzebujących. „Wymiana Ciepła”, to charytatywna inicjatywa skierowana do ludzi dobrej woli, którzy w swoich szafach posiadają w dobrym stanie odzież jesienno-zimową i chcą się nią podzielić z innymi.

 

- Jest to kolejna akcja społeczna w naszym mieście. Idea akcji jest bardzo prosta, każdy, kto ma niepotrzebne ciepłe ubrania, może zostawić je na specjalnym wieszaku. Każdy, kto potrzebuje ubrań, może je sobie stamtąd zabrać. Zachęcamy do wspólnego zapełnienia wieszaka ciepłymi ubraniami, jak: kurtki, płaszcze, polary, swetry, czapki, szaliki i rękawiczki. Ważne, aby ubrania te były w dobrym stanie - zaznacza Burmistrz Namysłowa Bartłomiej Stawiarski.

 

Podobnie jak w ubiegłym roku, Punkt Wymiany Ciepła znajduje się na peronie pierwszym dworca kolejowo – autobusowego w Namysłowie.

Wszystkich ludzi dobrej woli zachęcamy do dalszego wspierania tej „ciepłej” inicjatywy, aby osoby potrzebujące mogły skorzystać z naszej pomocy, szczególnie w tym ciężkim zimowym okresie.

I w myśl hasła przewodniego: „Marzniesz? Weź sobie ubranie. Chcesz pomóc? Zostaw ciepłą kurtkę, płaszcz, polar, sweter na wieszaku!”

Nie bądźmy obojętni na potrzeby innych i przyłączmy się do akcji!

 

 

Opracowanie: PS:MR

Wszystkie aktualności o najważniejszych inicjatywach Burmistrza Namysłowa i Gminy Namysłów dostępne są:

  • www.namyslow.eu
  • facebook.com/Bartlomiej.Stawiarski
  • facebook.com/umnamyslow

 

Miasta partnerskie

Herb - Nebelschutz.jpegNebelschütz Herb - Linz.jpegLinz Herb - Hlucin.jpegHlučin Herb - Jaremcze.jpegJaremczeHerb - Kiskore.jpegKisköre Herb - Zagon.jpegZagon

Polecane