×
Wyszukaj w serwisie

5-lecie Stowarzyszenia Nasz Smogorzów

27 listopada br. na placu przy Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Smogorzowie, odbył się kiermasz urodzinowy z okazji 5-lecia Stowarzyszenia Nasz Smogorzów.

Głównym zadaniem Stowarzyszenia jest m.in. dbałość o sołectwo Smogorzów, zaspokajanie potrzeb jego mieszkańców, promocja wsi w regionie z wykorzystaniem jego historii oraz „Legendy Smogorzowskiej”.

Na kiermaszu można było nabyć przygotowane przez Panie z Koła Działań Twórczych: Barbarę Prząda, Małgorzatę Mikołajczyk, Krystynę Waloch, Stefanię Wierzchowską wspomagane przez Małgorzatę Bielecką oraz Barbarę Kuźbik, świąteczne dekoracje, adwentowe stroiki i wieńce.

W spotkaniu uczestniczyli członkowie Stowarzyszenia na czele z Prezesem Zarządu Jerzym Wierzchowskim, mieszkańcy sołectwa, Dyrektor Namysłowskiego Ośrodka Kultury Mariusz Jabłoński oraz zaproszeni goście.

W uroczystości wziął udział także Burmistrz Namysłowa Bartłomiej Stawiarski, który Prezesowi Stowarzyszenia Nasz Smogorzów wręczył list gratulacyjny oraz złożył serdeczne życzenia wszystkim jego członkom i mieszkańcom sołectwa.

Raz jeszcze gratulujemy Państwu wspaniałego jubileuszu i życzymy owocnych działań w kolejnych latach.

 

 

Miasta partnerskie

Herb - Nebelschutz.jpegNebelschütz Herb - Linz.jpegLinz Herb - Hlucin.jpegHlučin Herb - Jaremcze.jpegJaremczeHerb - Kiskore.jpegKisköre Herb - Zagon.jpegZagon

Polecane