Wybory samorządowe - więcej informacji

×
Wyszukaj w serwisie

Z okazji Mikołajek

W dniach 6 i 7 grudnia br., z okazji Mikołajek, drużyna reprezentowana przez Zastępcę Burmistrza Namysłowa Ewelinę Moniuszko-Czuczwarę wraz z Naczelnikiem Wydziału Edukacji, Sportu i Zdrowia Ewą Burkiewicz - Janik oraz Świętym Mikołajem, odwiedziła dzieci z pięciu gminnych Zespołów Szkolno-Przedszkolnych w: Jastrzębiu, Smarchowicach Wielkich, Ligocie Książęcej, Bukowie Śląskiej i Głuszynie oraz ze Żłobka i namysłowskich Przedszkoli nr 1, 3, 4, 5, a także Przedszkola Integracyjnego.

Włodarze Gminy, w imieniu Burmistrza Namysłowa, obdarowali maluchy przeróżnymi prezentami, wśród których znalazły się m.in.: lalki, wózki spacerowe, drewniane domki, klocki, duże samochody, betoniarki, zestawy do gotowania i akcesoria do zabawy w sklep.

Każda z grup serdecznie witała wyczekiwanego Gościa. Maluchy częstowały się rozdawanymi przez niego cukierkami, recytowały wierszyki, śpiewały przygotowane piosenki i chętnie pozowały do zdjęć. Następnie z entuzjazmem przystąpiły do rozpakowywania otrzymanych prezentów, z których wyraźnie się ucieszyły.

To wielka przyjemność widzieć uśmiech na twarzach dzieci, w tym jednym z najbardziej oczekiwanych przez brzdące dni w roku!

 

 

Miasta partnerskie

Herb - Nebelschutz.jpegNebelschütz Herb - Linz.jpegLinz Herb - Hlucin.jpegHlučin Herb - Jaremcze.jpegJaremczeHerb - Kiskore.jpegKisköre Herb - Zagon.jpegZagon

Polecane