×
Wyszukaj w serwisie

Namysłów - Przestrzeń tradycji i możliwości

IP - nagłówek.png

02.02.2022 r.

Namysłów ma nowe logo i hasło  

 

Gmina Namysłów profesjonalizuje swoje działania promocyjne. Po kilku miesiącach analiz, badań i prac koncepcyjnych zaprezentowano, jaki będzie kierunek planów marketingowych. 

-To nie tylko nowe logo. Opracowaliśmy całościową strategie marki gminy Namysłów i system identyfikacji wizualnej, którego logo jest ważnym elementem. Odwołujemy się w niej do dumy z naszych tradycji, choćby siedmiu wieków obecności piwowarstwa. Ale ważne jest także tu i teraz. Chcemy, żeby gmina namysłów była postrzegana jako miejsce otwarte, dynamicznie się zmieniające, miejsce realizacji ambicji i aspiracji, gdzie dobrze się mieszka i gdzie są możliwości do rozwijania swoich biznesów. Równocześnie chcemy akcentować te nasze potencjały, które, wpływają na jakość życia: spokój, bezpieczeństwo, bliskość przestrzenną, kontakt z naturą - mówią Anna Pilarska stanowisko ds. planowania strategii i marki gminy oraz Tomasz Kin Naczelnik Wydziału Promocji, Komunikacji i Aktywności Społecznej.

Zgodnie z nowych hasłem Gmina Namysłów to przestrzeń tradycji i możliwości - liczymy na to, że turystów urzeknie nasza historia, a wszystkich, którzy będą chcieli u nas zamieszkać lub inwestować zachęci oferta dobrego życia i rozwoju. 

Nowe logo i hasło będzie pojawiać na materiałach promocyjno-informacyjnych, gadżetach i innych formach reklamy Namysłowa. 

Logo Namyslow Accepted 2021.jpeg


Opracowanie: PS:AP

Wszystkie aktualności o najważniejszych inicjatywach Burmistrza Namysłowa i Gminy Namysłów dostępne są:

  • www.namyslow.eu
  • facebook.com/Bartlomiej.Stawiarski
  • facebook.com/umnamyslow

 

Miasta partnerskie

Herb - Nebelschutz.jpegNebelschütz Herb - Linz.jpegLinz Herb - Hlucin.jpegHlučin Herb - Jaremcze.jpegJaremczeHerb - Kiskore.jpegKisköre Herb - Zagon.jpegZagon

Polecane