×
Wyszukaj w serwisie

UWAGA KONKURS DLA SZKÓŁ!

Uwaga konkurs!

Serdecznie zachęcamy wszystkich uczniów klas I-VIII z Gminnych Placówek Oświatowych w Namysłowie, do wzięcia udziału w konkursie na: Nazwę Własną Nowego Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych PSZOK w Namysłowie.

Wystarczy, że Uczestnik konkursu (klasa) wpisze propozycje nazw nowego Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych PSZOK w Namysłowie w formularzu zgłoszeniowym i  podpisany przez reprezentującego Dyrektora danej placówki formularz, zostanie doręczony do Urzędu Miejskiego w Namysłowie. Na zgłoszenia czekamy do 8 kwietnia br.

Regulamin konkursu oraz formularz zgłoszeniowy dostępne poniżej:

PDFRegulamin konkursu dla Gminnych Placówek Oświatowych.pdf (389,22KB)

DOCXformularz-zgloszeniowy PSZOK.docx (26,51KB)

Informujemy również, iż konkurs na nazwę własną Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych PSZOK w Namysłowie dla mieszkańców Gminy Namysłów, przedłużony do dnia 28 lutego - nie został rozstrzygnięty - ponieważ żadna z zaproponowanych nazw nie uzyskała większości głosów komisji konkursowej. Dziękujemy wszystkim mieszkańcom za udział w konkursie!

Plakat Konkurs PSZOK dla szkół.jpeg

Miasta partnerskie

Herb - Nebelschutz.jpegNebelschütz Herb - Linz.jpegLinz Herb - Hlucin.jpegHlučin Herb - Jaremcze.jpegJaremczeHerb - Kiskore.jpegKisköre Herb - Zagon.jpegZagon

Polecane