×
Wyszukaj w serwisie

Otwarcie kompleksu sportowego przy Liceum Ogólnokształcącym w Namysłowie

30 kwietnia br., odbyło się oficjalne otwarcie nowoczesnego kompleksu sportowego przy I Liceum Ogólnokształcącym im. Jarosława Iwaszkiewicza w Namysłowie.

Uroczystego przecięcia wstęgi dokonał Burmistrz Namysłowa Bartłomiej Stawiarski, Starosta Powiatu Namysłowskiego Konrad Gęsiarz, Dyrektor I Liceum Ogólnokształcącego w Namysłowie Wojciech Surmacz, Przewodniczący Namysłowskiej Rady Sportu Tomasz Kozan oraz Prezes OZLA w Opolu i były skoczek skoku wzwyż Janusz Trzepizur.

Obiekt wyposażony jest między innymi w boisko do piłki nożnej, siatkówki, koszykówki i tenisa, a także w bieżnię, infrastrukturę do rzutu oszczepem, dyskiem, pchnięcia kulą oraz skoku wzwyż.

Boisko będzie doskonałym miejscem do uprawiania sportu dla naszych mieszkańców, a także uczniów I Liceum Ogólnokształcącego w Namysłowie oraz członków lokalnych klubów sportowych.

Podczas uroczystego otwarcia kompleksu, odbył się także mityng lekkoatletyczny dla dzieci i młodzieży, w kategoriach u14 i u16, w którym uczestnicy wykazali się dużą determinacją w dziedzinach sportu t.j.: pchnięcie kulą, biegi dystansowe (60m, 100m, 200m, 300m, 600m), skok w dal i skok wzwyż. 

Serdecznie gratulujemy wszystkim młodym lekkoatletom oraz zachęcamy wszystkich mieszkańców do aktywnego spędzania czasu na nowym boisku!

 

 

Miasta partnerskie

Herb - Nebelschutz.jpegNebelschütz Herb - Linz.jpegLinz Herb - Hlucin.jpegHlučin Herb - Jaremcze.jpegJaremczeHerb - Kiskore.jpegKisköre Herb - Zagon.jpegZagon

Polecane